Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8728

Tullamore D.E.W. Cider Cask Finished

Irská palírna Tullamore D.E.W. na český a slovenský trh uvádí svou letní limitovanou edici Tullamore D.E.W. Cider Cask Finished. Nová whiskey se vyrábí pouze v době sklizně jablek v Irsku a zraje v dubových sudech, ve kterých předtím fermentoval cider získaný ze sklizně. Díky jedinečnému spojení whiskey a cideru, jejichž výroba představuje dvě tradiční irská řemesla, tak vznikla unikátní a ušlechtilá irská whiskey, která potěší vytříbený jazyk milovníků tohoto nápoje a svou svěží jemnou chutí zaujme i ostatní zákazníky. Česko a Slovensko jsou celosvětově jedinými trhy, kde je možné Cider Cask Finished zakoupit.

Tullamore D.E.W. Cider Cask Finished se vyrábí pouze v době sklizně jablek v Irsku, tj. od září do listopadu. Zkušení sběrači vyberou jen ta nejkvalitnější jablka, ještě čerstvá je lisují a vylisovaný mošt uloží na tři měsíce do dubových sudů po americkém bourbonu. Jak cider fermentuje, kyselé a zároveň sladké tóny prostupují dřevem sudů a vytvářejí rozmanité vrstvy vůní a chutí. Po uplynutí třech měsíců se vzniklý cider odčerpá a takto připravené sudy se naplní whiskey Tullamore D.E.W. Výsledkem je výjimečná a ušlechtilá irská whiskey, pravá esence Irska, s tóny vypáleného dubu a dozvuky sladkého cideru, která zaujme a potěší nejen vytříbený jazyk skutečných milovníků irské whiskey, ale také zákazníky, kteří jsou otevřeni novým chutím.

„Tullamore D.E.W. Cider Cask Finished je unikátní výrobek, který nemá na whisky trhu obdoby. Jeho jemná a lahodná chuť se vyznačuje ovocnými tóny, ze kterých vyniká zejména aroma zeleného jablka, doprovázené jemnými tóny sladového ječmene, vanilky, a velmi jemných kořenitých tónů dubového dřeva. Navíc se výtečně kombinuje s pivy, např. s Australian IPA a podobně, což z ní dělá výborného „parťáka“ pro letní oslavy, grilovací party nebo posezení s přáteli.“ doporučuje Václav Rout, přední český whisky expert.

Tullamore D.E.W. Cider Cask Finished je v ČR již nyní dostupná v obchodních řetězcích nebo ne e-shopu Bottles and Stories.

„Whiskey Cider Cask Finished je exkluzivně prodávána pouze na českém a slovenském trhu, přičemž k nám do Česka dorazí pouhých 100 000 lahví (cca 5 % objemu celkových prodejů irské whiskey Tullamore D.E.W v ČR). Jedná se o ryze sezónní whiskey, doporučuji proto všem potenciálním zájemcům brzký nákup, protože očekáváme velký zájem nejen z řad tradičních fanoušků značky,“ doplňuje Pavel Hojgr, brand manažer irské whiskey Tullamore D.E.W. pro Českou republiku.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

     CELEBRITYHOUSE.cz

TOPlist