Doporučujeme

V kinech od 30. září:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_13165

Ubrat na váze lze i pomocí krabičkových programů

Abyste mohli zdárně ubírat na váze, budete muset snížit příjem kalorií. Není však nutné hladovět. Snižovat hmotnost lze i vhodně zvoleným dietním programem. Stále populárnější je dnes třeba tzv. krabičková dieta.

Obezita je nebezpečná

Čím dál více lidí se přestává kvůli své nadváze trápit. Nicméně to není dáno tím, že by se jim snad dařilo hubnout, ale prostě si řekli, že se s přebytečným závažím, co musí denně nosit, smíří.

Ubrat na váze lze i pomocí krabičkových programů

To zní krásně, ovšem má to jeden háček – nadváha není zdravá. A hlavně obezita může být hodně nebezpečná. Sama o sobě sice není nemocí, ale mnoho chorob, hlavně civilizačního charakteru, může způsobovat. Netoužíte-li po cukrovce a dalších neduzích, které často souvisí s neúměrně velkou váhou, raději se smiřte s nutností ubrat na váze.

Ubrat na váze lze i pomocí krabičkových programů

Bezpracná dieta

Bez změny jídelníčku prostě nezhubnete. To však neznamená nutnost se celé dny ládovat jen na tuřínem na hrachové kaši. Kvůli redukční stravě nemusíte prakticky hnout prstem. Nechte si každý den připravovat jídlo profesionály. Budete se stravovat zdravě a zároveň si pochutnáte.

Krabičková dieta je velice efektivní. Poskytne vám dostatečné množství živin a dokáže samozřejmě i zasytit. Vzhledem k tomu, že každý den dostanete pět chodů, hladu se bát opravdu nemusíte. Ušetřený čas, který byste jinak trávili vařením, můžete věnovat třeba cvičení.

Ubrat na váze lze i pomocí krabičkových programů

Programy

V rámci krabičkové diety existuje hned několik programů. Ty se od sebe svou skladbou často hodně odlišují. V keto dietě nenajdete kupříkladu takřka žádné cukry, paleo strava se zase zaměřuje na potraviny, které běžně mohli jíst naši prapředci v paleolitu.

Pesce program je vhodný pro lidi, co z mas jedí v podstatě jen ryby. Vege dieta je pak vhodná pro každého, komu vyhovuje pouze rostlinná strava.

Skvělé je, že ať už si vyberete kterýkoliv z nabízených programů, vždy dostanete nutričně bohaté jídlo, které bude obsahovat vše, co tělo potřebuje. Každý z programů si můžete objednat na jeden až čtyři týdny.

Ubrat na váze lze i pomocí krabičkových programů

Zdroj foto: Mychef.kitchen

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

PODCASTHOUSE

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

     CELEBRITYHOUSE.cz


PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist