Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8728

Už žádné starosti s grilováním

Lámete si hlavu, jak nacpat dvacet kilo vepřové kýty do grilu na jedno kuře a usadit 30 hostů k zahradnímu stolku? Poradíme vám. Za prvé, grilujte kýtu po jednom kilu už od rána a přihřívejte ji pak v mikrovlnce. Za druhé, zahrajte si na party hru s hudbou a židlemi. Kdo se nestihne posadit, má smůlu a bude stát. Anebo zavolejte profíkům z Party pohotovosti. S čím vším vám pomohou?

Už žádné starosti s grilováním

Party pohotovost je přesně taková firma, kterou pro pořádání větší grilovací party potřebujete. Má připravený arsenál grilů na půjčení i na prodej. Od nejmenších grilů na drůbež, přes grily na kýtu a selata až po největší grily na téměř půltunového býčka. Ale Party pohotovost není jen obyčejná půjčovna grilů, jakých jsou u nás desítky. Lidé z Party pohotovosti jsou profíci na grilování, proto vědí, kolik kilo dřeva budete na jaké maso potřebovat a kromě dobré rady vám ho přibalí i ke grilu.

Dokonce vám vyřeší i starosti s masem na gril. Podle počtu hostů a vašich představ vám navrhnou, jaké maso bude na vaší party perfektním pohoštěním, vyberou ho od nejlepších místních chovatelů a řezníků a vy si ho můžete odvézt jen tak, nebo namarinované domácí směsí s tajnými přísadami, připravené na tyči i zabalené do alobalu.

Chybí vám posezení nebo nádobí?

Málokdo má doma posezení pro 30 lidí a s tím se u Party pohotovosti také počítá. Půjčují pivní sety, složené ze stolu a dvou laviček, nebo barové stolky. Nelamte si hlavu ani s nádobím a vyhněte se střepům na zahradě. Jednorázové nádobí a doplňky k party se vám v takovém případě vyplatí. Nejen, že nebudete muset vybalovat servis po babičce, abyste po domě nasbírali aspoň 15 talířů, ale zároveň vám jednorázové nádobí ušetří i čas, protože ho po party jednoduše zahodíte do tříděného odpadu.

Půjčte si stroj na počasí a na pivo

Party pohotovost pro vás zařídí i perfektní počasí. Sucho v případě deště, nebo chládek na přímém slunci. Pronajmou vám totiž party stany nebo velké slunečníky. A aby vaši hosté neměli žízeň, půjčí vám ke grilu ještě výčepní zařízení a přidají pár soudků piva a limonádu.

Tým Party pohotovosti je pro vás připravený 365 dní v roce od 8 do 20 hodin. Naplánujte perfektní grilování, dokud je ještě teplo. Party pohotovost vám bude vždy k ruce.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       


TOPlist