Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8728

Valentýnské menu v Hradčany Savoy Restaurant

Přemýšlíte kam pozvat svou milovanou polovičku na svatého Valentýna? Šéfkuchař Petr Patočka připravil afrodiziakální menu, které okouzlí chuťové buňky a osloví jak milovníky šťavnatých steaků, tak vegetariány. V působivých Art Deco prostorách hotelu Savoy na pražském Pohořelci si jej můžete vychutnat nejen na svátek všech zamilovaných, ale také v závěru předcházejícího týdne.

Atmosféru rozproudí portugalské šumivé víno, předkrm z jemné buvolí mozzarelly či kachní foie gras s pistáciemi a rozehřeje vás špenátový nebo lanýžový krém.  

Hlavní chod si můžete vybrat z několika variant: šťavnatý telecí rib eye upravený metodou sous vide s jehněčí kotletkou přelité omáčkou ze smržů a koňaku nebo norského lososa se zázvorem a bylinkami na špenátových listech, podávaného s gratinovanými bramborami se sýrem Fontina.

Pro vegetariány se pak nabízí Lumaconi s lanýžovým krémem a piniovými oříšky, nebo bramborové noky s omáčkou kombinující ovčí sýr a špenátové listy. Vrcholem večera je pak dezert ve tvaru srdce pro dva. Peruánská čokoláda, vanilkový krém a horká malinová omáčka s portským vínem vás příjemně naladí na zbytek večera.

Interiér tradiční anglické knihovny s romantickým krbem se rozezní romantickou živou hudbou a vy se přenesete v čase do bezstarostných dob na počátku minulého století, do rozmarné Belle Époque. Svátek můžete zakončit procházkou po Pražském hradě, nebo na nedaleký Petřín, místo všech zamilovaných.

www.hradcanysavoyprague.com

Rezervace jsou možné na tel. +420 605 295 208

nebo na e-mailu restaurantdivision@hotelsavoyprague.com


Cena menu: 1590 Kč
Cena vegetariánského menu: 1290 Kč

Možnost parkování v hotelové garáži či přilehlém okolí.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       


TOPlist