Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_13692

VIDEO: Grand Bar International

Nacházíme se na velmi ikonickém místě a to přesněji v 15. patře ve věži se zlatou hvězdou – hotelu Grand International, kde se před nedávnem znovu po 40 letech otevřel unikátní Grand Bar International.

Jsem ve výšce 65 metrů nad zemí a kromě nádherného baru plného dobrého a kvalitního pití tu mám dechberoucí panoramatický pohled na celý sever Prahy, Tróju a dokonce až na Pankráckou pláň s mrakodrapy. A samozřejmě, nesmíme zapomenout taky na Pražský hrad, Hanspaulku, Duklu, a takto bych mohl ještě chvíli pokračovat…

Prostoru celého baru vévodí nejen mozaika Maxe Švabinského, ale také díla špičkových umělců své doby, vše v elegantním stylu Art Deco. Grand Bar International má bohatou historii, zejména ve svých počátcích (přelom padesátých a šedesátých let), kdy sem podle pamětníků často zavítali i prominentní hosté jako Jan Werich a jeho slavní přátelé.

Pokud jde o nabídku nápojů, kromě výběru pravého šampaňského, výborných vín a bohaté nabídky z alkoholických i nealkoholických drinků, se připravte na zážitek, který vám zpříjemní večer a vtáhne vás do atmosféry minulých dekád! V baru vás totiž bude obsluhovat šéfbarman Ondřej Babický, jehož specialitou je neodolatelný koktejl Dubonnet & Soda. Tento nápoj je inspirovaný skladbou Dubonnet Blonde od Sunny Burke And His Orchestra z roku 1951. A proč zrovna tento koktejl? Výběr není náhodný! Dubonnet & Soda je totiž poctou legendárnímu Louisi Armstrongovi, který byl hostem hotelu International v 60. letech minulého století. Nechte se unést chutí a nostalgií a ochutnejte tento jedinečný koktejl, který vám připomene zlatou éru hudebního průmyslu a zároveň vás zavede do světa luxusního hotelového života!

Špičkový bar bude otevřený každý den až do nočních hodin, a je ideálním místem pro schůzky a setkání v neopakovatelném prostředí, které na severu od Pražského hradu jen tak nenajdete.


PODCAST: Grand Bar International

 
 

 
 

Rozhovor s majitel a jednatelem Czech Inn Hotels - Jaroslavem Svobodou.
Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

PODCASTHOUSE

Degustace

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

     CELEBRITYHOUSE.cz


PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz  www.onlyfashion.cz   www.prazskeprikopy.cz  www.bydletestylove.cz 

www.HMGmagazine.cz  

TOPlist