Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8728

Vybíráme kuchyňskou linku. Na co se zaměřit?

Zařizujete novou kuchyň? Přemýšlíte, jakou zvolit kuchyňskou linku a jídelní stůl? Existují různé typy provedení tohoto nábytku a vybrat mezi pestrou nabídkou není mnohdy jednoduché. Proto je nejdůležitější ujasnit si nejprve, do jakého stylu chcete kuchyň ladit. Měla by korespondovat se stylem celého vašeho bytu. Následující článek vám pomůže s výběrem.

Rustikální kuchyně

Pokud máte rádi tradici a přírodní materiály, pak je přesně pro vás určena kuchyně v rustikálním stylu. Co si pod tím představit? Jedná se o nábytek, který je typicky venkovský. Samozřejmě to neznamená, že rustikální kuchyně vypadají jako ty, co měly doma vaše babičky, nebo takové, které máte na chalupách. Jen mají společné některé prvky. Patří mezi ně například venkovské motivy a vzory, kterými často bývají květiny, ozdobné úchytky a podobně. Obvyklým materiálem pro takový nábytek je dřevo. Dřevěná může být část nebo celá kuchyňská linka. To samé platí i pro jídelní sety.

Moderní provedení

Jestliže preferujete bydlení v moderním stylu, bude pro vás jasnou volbou také moderní kuchyňská linka a jídelní stůl. V tomto případě bývá linka většinou jednobarevná, v některých případech dvoubarevná. Povrch je často lesklý a úchytky jsou jednoduché a ve většině případech kovové. Moderní kuchyňské linky mohou být částečně prosklené. Moderní linka vypadá moc dobře, nicméně kvůli použitému materiálu je potřeba ji častěji leštit.

Než si linku koupíte

Jakmile máte vybraný styl, je ještě potřeba přeměřit zdi, kde bude linka umístěna. Podle velikosti a dispozic pokoje také zvolíte tvar. V současné době je na výběr celá řada provedení, od klasické linky, přes tvary do L nebo U, po linky s ostrůvkem. Pak už zbývá jen dokončit objednávku a domluvit se na montáži, jíž vám provede každá specializovaná prodejna, u které kuchyň zařizujete.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

     CELEBRITYHOUSE.cz

TOPlist