Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_13692

Vybíráte novou lednici? Nejdříve si udělejte jasno, jaký typ potřebujete

Když nadejde čas pro pořízení nové lednice, může to být docela náročný úkol. Existuje tolik různých typů a modelů, že se člověk v moři možností snadno ztratí. Jste na tom podobně? Trochu vám hledání nejlepší lednice usnadníme – připravili jsme pro vás přehled nejběžnějších typů lednic a jejich klíčových vlastností.

Samostatná lednice

Samostatná lednice reprezentuje naprostou klasiku, Jedná se o typ, který se vyrábí samostatně, tedy bez mrazničky. Je vhodnou volbou do domácností, které se obejdou bez prostoru pro uchovávání mražených potravin, ale naopak vyžadují dost místa pro ukládání potravin a nápojů. Pokud již máte samostatnou mrazničku nebo ji vůbec nepotřebujete, budete vám samostatná lednice vyhovovat.

Kombinovaná lednice

Kombinovaná lednice nabízí 2v1 - zahrnuje lednici a mrazničku v jednom spotřebiči. Je určena do tam, ve kterých je zapotřebí více prostoru pro skladování mražených potravin. Kombinované lednice jsou k dispozici v různých velikostech, takže není problém najít vhodný model, který svou kapacitou odpovídá počtu členů domácnosti. Jedná se o praktickou volbou pro každého, kdo chce mít vše na jednom místě.

Vybíráte novou lednici? Nejdříve si udělejte jasno, jaký typ potřebujete

Americká lednice

Americká lednice, to je ikona moderních kuchyní. Je velmi oblíbená pro svůj moderní vzhled a velkou kapacitu. Disponuje širokým spektrem funkcí, jako například jsou vodní a ledové dispensery, což z ní dělá jednoznačnou volbu pro každého, kdo má mnohem vyšší nároky, než jaké dokáže uspokojit běžná lednice. Pokud máte doma dostatek místa a příliš neřešíte vstupní investici, pak pro vás bude nejlepší americká lednice - a věřte, že se zní stane skutečná dominanta vaší kuchyně.

Titulem "nejprodávanější americká lednice" se momentálně chlubí modely značky SAMSUNG, ovšem zájem je také o méně známé brandy, jako jsou HISENSE či HAIER.

Skříňová mraznička

Skříňová mraznička je sázkou na jistotu pro každého, kdo potřebuje velkokapacitní zařízení pro mražení potravin a není pro něj problém najít místo i pro samostatnou chladničku. Tento typ mrazničky se vyznačuje lepší organizaci a přehledností, než jak je nabízí samostatná mraznička. Při dlouhodobého uchovávání potravin se takové vlastnosti hodí.

Vybíráte novou lednici? Nejdříve si udělejte jasno, jaký typ potřebujete

Monoklimatické lednice

Monoklimatické lednice představují naprostý základ toho, co je v nabídce. Udržují stálou teplotu v celém prostoru a jsou vhodné pro uchování potravin jako zelenina, ovoce, mléčné výrobky a maso. Vyrábí se v různých velikostech a kapacitách a obvykle mají funkce jako regulace teploty a odmrazování. Nejčastěji se pořizují do hotelových pokojů, kanceláří, studentských pokojů a dalších podobných prostor.

Přenosné lednice

Výhodou přenosné lednice je kompaktní velikost. Díky tomu umožňuje uchovávat a chladit potraviny a nápoje i mimo domov. Tyto lednice obvykle fungují na bázi napájení z baterií nebo z automobilového zapalovače. Jsou nepostradatelným pomocníkem lidí, jejichž život se nese v duchu cestování, kempování, výletů a pikniků.

Vinotéka

Vinotéka je speciální druh lednice, která byla koncipována s ohledem na efektivní uchování vína. A stejně jako v případě klasických chladniček na potraviny jsou i vinotéky k dispozici v různých velikostech a kapacitách. Za zmínku stojí dražší modely s pokročilými funkcemi v podobě pachových filtrů, mechanismů pro ochranu proti vibracím apod.

Vybíráte novou lednici? Nejdříve si udělejte jasno, jaký typ potřebujete

Retro lednice

Retro lednice vypadají, jako kdyby se do dnešní doby přemístili z minulosti, ale ve skutečnosti jde o soudobé lednice s nostalgickým designem, který na staré doby pouze odkazuje. Většinou se vyznačují líbivými zaoblenými tvary a pastelovými barvami. Styl je však často vykoupen o něco menší kapacitou, ale co nechybí, jsou moderní funkce.

Pokud si chcete cestu k nové lednici zkrátit, podívejte se na nejprodávanější lednice na vyhledávači zboží Vyberte.cz. Pomůže vám i v případě dalších spotřebičů a jiného zboží.

Vybíráte novou lednici? Nejdříve si udělejte jasno, jaký typ potřebujete

 

Zdroj foto: Pexels.com, Whirlpool, Vyberte.cz

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

PODCASTHOUSE

Degustace

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

     CELEBRITYHOUSE.cz


PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz  www.onlyfashion.cz   www.prazskeprikopy.cz  www.bydletestylove.cz 

www.HMGmagazine.cz  

TOPlist