Připravujeme

Obsah:

LEDEN / ÚNOR 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8728

Zdravotní bonbóny VIVIL Hals

V zimním období nás často navštěvují i nevítaní hosté: chřipka, škrábání v krku, rýma a kašel. Každý jistě zná spoustu babských rad na tyto neduhy, většina z nás ale končí v lékárně. Nakupujeme léky a vitamíny a většinou nás ani nenapadne, že bychom se mohli zachránit příjemněji.

Zkuste se svojí magistry zeptat na bonbóny VIVIL. Možná budete překvapeni jejich příjemnou chutí. Druhé překvapení pak nastane, když budete po jejich požití pociťovat úlevu. Sympatické je i to, že z velké většiny neobsahují cukr, takže si je může dovolit i člověk, který potřebuje sladké potraviny omezit.

Bonbóny VIVIL

Historie zdravotních bonbónů VIVIL se začala psát v roce 1903 ve Štrasburku. Tamní rodina Müllerova si původní recepturu předávala z generace na generaci a vyráběla si mátové bonbóny po domácku. Až Augustina Müllera napadlo, že to, co je léty prověřené jako podpůrný prostředek při oslabení těla, by mohlo pomoci i ostatním lidem. A pustil se do výroby ve velkém. To byl první krok k založení továrny na zdravotní cukrovinky, kterým jeho potomci vymysleli obchodní název VIVIL. Pod tímto jménem se bonbóny rychle rozšířily do celého Německa a staly se jednou z nejpopulárnějších cukrovinek na trhu. Výrobce postupně rozšířil sortiment na celou řadu příchutí a obohatil jej vitamíny pro široké spektrum použití.

Hals – etra silný mentol + vitamín C

Menthol se v přírodě nachází v rostlinách rodu Mentha, hlavně v mátě peprné. Je velmi aromatický a působí jako stimulant. Máta peprná je vytrvalá bylina, která se používá jako léčivá rostlina, ale také v kosmetice a v kuchyni. Menthol působí jako antiseptikum, má místní znecitlivující účinky a tlumí bolest. Přináší úlevu při zánětlivých onemocněních.

www.vivil.cz

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       


TOPlist