Doporučujeme

V kinech od 25. listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_11785

Zdravotní bonbóny VIVIL proti kašli

S letošním nestandardním zimním počasím se každý člověk srovnává jinak. Lidem se silným imunitním systémem se to daří samozřejmě podstatně lépe než těm, kteří jsou náchylní k nachlazení při každém závanu studeného větru. Při prvních atacích nemoci se obvykle rychle vypraví do lékárny a nakupují léky hlava nehlava, jen aby nemoc nepropukla. Mnohdy jim to pomůže. Je však třeba si uvědomit, že každý lék je zároveň tak trochu jed. Chemické látky, obsažené v lécích, mohou při zbytečném užívání napáchat víc škody než užitku. Zkuste se raději své magistry zeptat na zdravotní bonbóny VIVIL. Jejich přírodní složení rozhodně tělu neublíží.

Černý rybíz + bylinky

 

Jedna z variant bonbónů VIVIL, která opravdu přispívá ke zmírnění dráždění ke kašli.

Bylinkový drops je bez cukru. Náhradní sladidlo acesulfam K a aspartam. Mají příchuť černého rybízu a jsou doplněny vitamínem C (ve 100 g je 80 mg vitamínu C, což představuje 100 % doporučené denní dávky). Z bylinek je v nich nejvíce zastoupen rybíz, brusinky, bezinky, ostružiny, jahody, maliny a borůvky a další...Obsahují eukalyptový olej a mentol, což jsou velmi účinné přírodní látky, podporující extrakty ostatních bylinek v jejich léčebné funkci. 

Bylinky + mentol

Druhou volbou by pro zájemce o přírodní léčbu mohly být bonbóny VIVIL s bylinkami + mentolem. Opět jsou s náhradním sladidlem, takže se nikdo nemusí bát o svoji linii.

Hlavními složkami jsou: léčivé výtažky z 23 druhů bylin, eukalyptový olej a mentol. Barviva i ovocné extrakty, které se používají k výrobě bonbónů VIVIL, se dovážejí z Jižní Ameriky a jsou 100% přírodní.

VIVIL – to jsou tradiční zdravotní bonbóny, jejichž výroba započala v roce 1903 ve Štrasburku.

V Německu se jedná o jedny z  nejpopulárnějších zdravotních bonbónů, takže se na trhu samozřejmě v krátké době objevila spousta napodobenin, které ovšem s originály nemohou ve zdravotních účincích soupeřit. Pokud to tedy se svým zdravím myslíte vážně, kupujte bonbóny VIVIL výhradně v lékárnách.

Více informací na www.vivil.cz.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

     CELEBRITYHOUSE.cz


PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist