Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_13692

Zhodnocení roku 2015 | DámeJídlo.cz

Po raketovém růstu v roce 2015 kontroluje více než 80 % trhu. Největší online služba na dovážku jídla z restaurací, zažila úspěšný rok a dynamický růst. Od začátku roku 2015 vyřídila téměř 1,9 mil. objednávek, což znamená více než 90% růst.

Dnes si díky DámeJídlo.cz můžete objednat rychlý oběd či chutnou večeři z více než 2000 restaurací po celé republice. DámeJídlo.cz, které od začátku roku 2015 patří do skupiny předního globálního hráče Delivery Hero, tak suverénně pokrývá více než 80 % trhu v ČR.

„Segment food delivery zažívá zejména díky službě DámeJídlo.cz stále větší nárůst popularity. Počty našich objednávek opět svižně rostou oproti předchozímu roku z 1,2 mil. objednávek dovozu jídel z restaurací poskočily na 1,9 mil.,“ shrnuje ředitel Dámejídlo.cz Lukáš Uhl. „Naši kurýři najezdili s burgery, pizzami, českou klasikou i třeba italskou kuchyní nebo sushi či vegetariánskou kuchyní téměř 2 miliony kilometrů,“ dodává Lukáš Uhl.

Pokud bychom se na letošní rok v porovnání s loňským chtěli podívat z časového hlediska, pak vidíme, že kurýři DámeJídlo.cz odjezdili přes 354 tisíc hodin, což znamená 136% nárůst v porovnání se 150 tisíci hodin v roce 2014.

V nabídce je bezkonkurenční výběr restaurací, ale také rychlost a spolehlivost. Díky propracovanému systému logistiky má naprostá většina zákazníků oběd či večeři doma na stole do hodiny od objednání. Konkurenční výhodou je vedle propracovaného systému logistiky také doprovodný servis. Od zákaznické linky, která například více než 80 % požadavků vyřeší do hodiny, až po službu vrácení peněz při nespokojenosti s dodaným jídlem.

Rostoucí společnost vytváří také nová pracovní místa. „Jako úspěšná a rychle rostoucí služba v současné době přímo nebo nepřímo zaměstnáváme již více než tisíc lidí. Rozvoj naší dodávkové sítě vyžaduje také přijímání nových řidičů - kurýrů, a to po celé republice. Měsíčně nabereme v průměru 10 nových kurýrů, nicméně i to je pro nás málo. Potřebujeme další kvalitní pracovníky, a těch momentálně není na trhu mnoho,“ poznamenává Lukáš Uhl.

Služba byla z počátku populární hlavně v Praze. Během letošního roku se ale její popularita výrazně rozšířila po celé ČR. V současné době tak mají možnost objednat si jídlo do kanceláře, domů či na oslavu narozenin zákazníci ve 150 městech a obcích v Čechách a na Moravě, a to z více než 2000 restaurací. Šíře nabídky restaurací a jídel v různých cenových relacích je tak vedle rychlosti a spolehlivosti klíčovou výhodou.

Pod značku a platformu patří od podzimu také dosavadní značka JidloTed.cz, která byla spolu s Dámejídlo.cz na počátku roku odkoupena mateřskou společností Delivery Hero. Její zákazníci již nyní automaticky využívají služeb DámeJídlo.cz, jejich bonusy a kredity jim zůstaly zachovány.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

     CELEBRITYHOUSE.cz


PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist