Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_13692

3 věci, které musíte udělat pro změnu životního stylu

Pokud plánujete změnit životní styl jednou provždy, pamatujte na to, že čím více změnu oddalujete, tím horší to nakonec bude. Prostě se do celého procesu, nového jídelníčku, sportovních aktivit a dalších činností vrhněte po hlavě, jak se lidově říká. Změny mívají dramatický dopad na život, nicméně lepší životní styl vám přinese spoustu benefitů, a to nejen těch zdravotních.

Jestliže je pro vás zdravý životní styl něco nového, zpočátku budete odolávat pokušení. Vzít si raději čokoládu a sednout si k televizi, nebo si dát zeleninový salát a pustit se do cvičení? První možnost je komfortnější, nicméně druhá volba vám zlepší fyzickou kondici a zbaví vás přebytečných kilogramů.

Správně nastavený jídelníček

Velice důležité je naučit se jíst potraviny, které mají pro organismus přínos. Ovoce a zelenina jsou základem každého dne. Co se týče masa, sáhněte po libovém, kuřecím, krůtím i králičím. Stejně tak na jídelní lístek napište ryby, neboť jsou bohaté na omega-3 mastné kyseliny. Pečiva se vzdávat nemusíte, jen přesedlejte z pšeničného na žitné. Existuje spousta rad a tipů, jak by měla vypadat vyvážená strava. Internet je plný inspirace, například zajímavé rady a články najdete na blogu FitTipy.cz.

Cvičení a pohybové aktivity

Cvičení je zdravé, navíc se začnete cítit lépe a sebejistěji, což vede i k lepším úspěchům a dalším pozitivním změnám. Během jakéhokoliv cvičení se uvolní stres, budete mít také čas na přemýšlení, a tím dosáhnete celkově lepší duševní pohody.

Jestliže potřebujete zhubnout přebytečné kilogramy, zaměřte se zejména na kardio. Pro zpevnění svalů vezměte do rukou činky.

Stanovení jednoho cíle

Ve výsledku je mnohem efektivnější soustředit se na jeden cíl. Prvně si stanovte, že chcete zhubnout 5 kilogramů. Jakmile daného cíle dosáhnete, stanovte si další cíl. Sice je možné zvládnout několik cílů najednou, ale většinou vás to brzy přestane bavit, protože budete zbytečně plýtvat energií na více stran.

Podívejte se pro více informací na food blog FitTipy.cz, kde jsou i články zaměřující se na populární ketodietu, půsty, detoxikace a podobně.

 

 

Zdroj foto: FitTipy.cz, Pixabay.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

     CELEBRITYHOUSE.cz


PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist