Doporučujeme

V kinech od 25. listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_11785

Bez kvalitního gastro vybavení se neobejde žádná restaurace

Restaurace jsou v posledních týdnech a měsících vesměs zavřené. Tuto nešťastnou dobu můžete využít k modernizaci svých provozoven, abyste byli připraveni na budoucí očekávaný nápor zákazníků. Jedině s kvalitním vybavením budete schopni obstát v boji s konkurencí. Na co byste neměli zapomenout, chystáte-li se pořídit nové gastro vybavení do kuchyně?

Moderní sporák je základem každé kuchyně

V domácí i profesionální kuchyni hraje samozřejmě vždy prim sporák. Zatímco doma si vystačíte s malým spotřebičem pro pár hrnců, v restauraci nutně musíte mít k dispozici plnohodnotný a dostatečně výkonný sporák. Toto gastro zařízení je nutné vybírat hlavně podle kapacity restaurace a předpokládaného denního výdeje pokrmů. Moderní sporáky do kuchyně se však poznají nejen dle velikosti varné plochy, ale také podle spotřeby energií. V tomto směru lze jedině doporučit indukční gastro sporáky, jež mají vysokou intenzitu a zbytečně se nepřehřívají. Variant sporáků je však celá řada, záleží na konkrétních podmínkách provozovny a vašich nárocích.

Konvektomat

Dnes už mezi základní gastro vybavení v restauracích patří konvektomaty. Jde o inteligentní zařízení, která slouží k mnoha způsobům tepelných úprav potravin. Dá se v nich péct, smažit, grilovat, dusit v páře atd. Díky automatickému systému se minimalizuje riziko chyb při přípravě jídel, což výrazně usnadňuje práci kuchařům a pomocnému personálu.

Další gastro vybavení

Z hlediska gastro zařízení je dnes seznam produktů skutečně velmi rozmanitý a bohatý. Kromě zmíněného vybavení by v profesionální kuchyni rozhodně neměly chybět také například výkonné fritézy, pece a trouby, případně další varná a grilovací technika. V neposlední řadě je nutné se zaměřit na kvalitní a dostatečně velké nádobí, zejména tedy pánve, hrnce a kastroly.

Velký výběr špičkového gastro vybavení naleznete například v eshopu gastro-guru.cz.

Zdroj foto: Gastro-guru.cz, Pixabay.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

     CELEBRITYHOUSE.cz


PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist