Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_13692

Běžné občerstvení už nestačí – zkuste třeba office či svatební catering zdravě

Dnes to vidíte na celé řadě akcí. Dámy a páni, kteří se ošívají vzít si cokoli z jakkoliv lákavé nabídky občerstvení na akci. Všichni chceme jíst zdravě a luxusní catering dnes musí být nejen lákavý, ale i zdravý. Platí to nejen pro dětské akce či speciální skupiny lidí zaměřených na zdravou výživu. Ale i pro běžný office catering nebo svatební catering.

Catering Praha, který je zdravý

Už dávno nestačí, aby pohoštění pouze podráždilo naše chuťové polštářky. Chceme ochutnat nové zdravé chutě. Proto je tak oblíbený catering Praha, který dělá firma Svačím zdravě. Tato skvělá služba může být řešením pro firmy nejen na jejich team buldingy či firemní besídky třeba před Vánocemi. Na zdravé pohoštění nalákáte zaměstnance v pondělí brzy do práce. Zaveďte zdravé pondělní svačiny pro celou firmu. Anebo zdravé páteční odpoledne. Budete překvapeni, o kolik se prodlouží pracovní týden vašich zaměstnanců, kterým jinak dopřáváte, pokud jde o pracovní dobu, volnější režim. Office catering je dnes skvělým nástrojem moderní personální politiky společností. Může být i každodenní záležitostí vaší společnosti.

TIP: Podívejte se na catering ceník.

Zdravá svatba je novým trendem

I svatební trendy prochází změnami, a nejde rozhodně jenom o střih svatebních šatů. Už jsme si zvykli na svatební agentury, které stres kolem svatby promění na zážitek. Novým hitem je jiný pohled na občerstvení svatebčanů či svatební hostinu. Udělejte si zdravou svatbu. catering na svatbu, který si objednáte, může být zdravý. Nebojte se říct si nejen o zdravou polévku, ale i o zdravé nápoje a zdravý svatební dort. Pojďte si naplánovat svatební catering, který bude pro hosty inspirací a třeba je nakopne konečně ke změně životního stylu. Ochutnají, že i zdravé je dobré. A kolik to bude stát? Rozpočet dostanete vždy předem i s přesným popisem celého svatebního menu (případně vám napoví odkaz: catering cena).

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

     CELEBRITYHOUSE.cz


PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist