Doporučujeme

V kinech

od 25. listopadu :

KLAN GUCCI

Film je inspirován šokujícím skutečným příběhem impéria italského módního domu.

image_13325

Black Friday v OKAY – na co se můžete těšit?

Čeští zákazníci si už zvykli na slevy v rámci akcí Black Friday, které se konají v desítkách tuzemských kamenných obchodů a v eshopech. Výjimkou není ani OKAY. Tento eshop během letošního podzimu nabízí výrazné slevy, díky nimž máte možnost pořídit si elektroniku a spotřebiče do kuchyně za bezkonkurenční ceny.

Proč zrovna název Black Friday?

Black Friday se dnes koná takřka po celém světě. Černý pátek, jak se anglické spojení překládá co češtiny, však vznikl mnohem dříve. Původ sahá až do dvacátých let minulého století, kdy byla snaha pomoci obchodníkům i zákazníkům tak, aby se v probíhající krizi znovu rozhýbala ekonomika. Dnes se slevové akce v rámci Black Friday konají především z toho důvodu, že obchody bojují s velkou konkurencí a snaží se atraktivními cenami nalákat co největší počet zákazníků. Ti to samozřejmě náležitě kvitují. Nejde přitom jen o obchody s elektronikou, ale třeba i s módou. Zmínit lze značky jako Nike, Adidas či internetový obchod se sportovními potřebami AlpinePro atd.

Black Friday v OKAY – na co se můžete těšit?

OKAY a jeho speciality během Black Friday

OKAY je specialistou na elektro zboží. Black Fridays pořádá poměrně dlouho. Také v letošní roce si připravilo pro lidi spoustu překvapení. Slevy dosahují až neuvěřitelných 82 %. Navíc se Black Friday v OKAY týká nikoliv pouze vybraných produktů, ale vztahuje se na veškerý sortiment zboží. Jednoduše řečeno je vše levnější nežli v jiných měsících.

Black Friday v OKAY – na co se můžete těšit?

Black Friday nabízí levné televizory, chladničky a další velké i malé spotřebiče. Samozřejmě nechybí ani různé prvky, které se uplatní jako gastro vybavení. V neposlední řadě pak lze vyzdvihnout iPhone chytré telefony, které jdou zejména před Vánoci doslova na dračku. Black Friday je ostatně ideální příležitostí k tomu, abyste pro své blízké a známé nakoupili vánoční dárky za mnohdy až extrémně výhodných podmínek. Není radno váhat, sklady jsou sice plné, ale zájem je už tradičně velký, takže budou produkty v následujících týdnech rychle mizet.

Black Friday v OKAY – na co se můžete těšit?

Zdroj foto: Okay.cz, Pixabay.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

     CELEBRITYHOUSE.cz


PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist