Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_13692

Chcete vegan catering? V Praze žádný problém

Plánujete oslavu narozenin? Chystáte svatební hostinu? Potřebujete catering na firemní akci? V hlavním městě narazíte na spoustu gastronomických společností, které se specializují na catering, ovšem ne všechny dokážou naplnit očekávání i vskutku náročných zákazníků. Pokud preferujete zero waste catering, nebo vegan catering, vsaďte na ověřeného odborníka v této oblasti, který se nejmenuje jinak než Catering zdravě.

Uvedenou značku má pod svými křídly společnost Svačím Zdravě s.r.o., která kromě cateringu připravuje také pestré svačinky z kvalitních a lokálních surovin.

Co je to catering?

Slovo catering se do češtiny ani nepřekládá, protože by naprosto ztratilo svůj význam. Catering v překladu znamená stravování, ovšem význam je mnohem větší. Společnosti, které mají catering Praha v popisu své práce, vytváří vskutku gurmánské pochoutky. Záležet si nechávají nejen na chuti jako takové, ale také na tom, jak výsledné pokrmy vypadají.

Jestliže si potrpíte na kvalitním a zdravém jídle, zřejmě vám není jedno, co takový catering obsahuje. Obraťte se na výše uvedenou společnost, která vám připraví zdravý catering v Praze ze stoprocentně čerstvých potravin.

Provedení i pro vegany a zero waste jedince

Jako jedna z mála tato cateringová společnost Praha nabízí i vegan catering. Často připravuje pokrmy na veganské svatby, neboť umí využít rozmanitost přírody a proměnit ji v gastronomická mistrovská díla. Zapomeňte tedy na těžce stravitelné chlebíčky a obložené mísy plné tučných surovin, vyzkoušejte tentokrát něco nového. I když nepatříte mezi vegany, určitě stojí tento způsob stravování za zkoušku. Vegan catering se hodí na teambuildingy, podnikové večírky, ale i oslavy.

Dále se setkáte s názvem zero waste catering, což je catering bez jakéhokoliv odpadu. Jestliže jste šetrní k přírodě a chcete i takový catering, není to vůbec problém. Všechno se dá zkonzumovat i s obaly, přičemž se používají rozložitelné obaly, nebo bezobalová řešení.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

PODCASTHOUSE

AKCE

Degustace

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

     CELEBRITYHOUSE.cz


PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz  www.onlyfashion.cz   www.prazskeprikopy.cz  www.bydletestylove.cz 

www.HMGmagazine.cz  

TOPlist