Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_13692

Chytrá chladnička pro náročné. S obrazovkou pro zrcadlení mobilního obsahu

Jestli jste doposud váhali s výběrem velké americké chladničky, teď je ta správná chvíle se rozhodnout. Seznamte se s chytrou čtyřdveřovou chladničkou Hisense RQ760N4IFE nabitou pokročilými technologiemi. Dokonale se postará o opravdu velké množství potravin, nabídne i bar s čerstvou chladnou vodou, ledem nebo ledovou tříští do koktejlů a navíc se postará i o zábavu. Na velkém displeji totiž můžete i zrcadlit obsah z mobilního telefonu nebo tabletu. Až budete v kuchyni vařit, můžete přitom klidně sledovat svůj oblíbený podcast, seriál nebo sportovní zápas. Nebo se inspirovat některým ze 151 receptů aplikace ConnectLife. Konečně je tu chladnička, která má smysl. A můžete ji ovládat i hlasem.

 
Chytrá chladnička pro náročné. S obrazovkou pro zrcadlení mobilního obsahu
 

Praktické čtyřdveřové řešení

Hisense RQ760N4IFE má šířku 90 cm, velkorysou kapacitu téměř 600 l a velmi praktické čtyřdveřové uspořádání. Když dostanete na něco chuť, stačí otevřít mnohem menší prostor, než u klasické dvoudveřové „ameriky“. Tepelná výměna mezi místností a vnitřním prostředím chladničky je menší, potraviny netrpí a následné obnovení optimální teploty je ekonomičtější.

Ale pokud chcete mít naprostý přehled o svých zásobách, jednoduše otevřete oboje dvířka zároveň. Manipulace bude velmi pohodlná – dveřní křídla jsou totiž v porovnání s běžnou kombinovanou 60cm chladničkou užší, a tedy potřebují pro otevření kolem sebe méně místa. Další velkou výhodou je to, že v chladicím prostoru budete mít k dispozici police přes celou šířku spotřebiče, kam pohodlně umístíte i objemné potraviny, dlouhé dózy nebo tácky s pohoštěním.

Kromě tří širokých polic jsou ještě v chladicím prostoru i dvě velké zásuvky na ovoce či zeleninu s regulací vlhkosti a mezi nimi zásuvka na drobné balené potraviny. A celá řada držáků, poliček i jedna extra hluboká police ve dvířkách, kam se vejdou i džbánky nebo dvě řady lahví za sebou. O perfektní osvětlení se postará LED panel v horní části spotřebiče a průběžný svislý LED pásek na boku.

 

 
Chytrá chladnička pro náročné. S obrazovkou pro zrcadlení mobilního obsahu
 
 

Konvertibilní prostor a speciální zásuvky v mrazicí části

Ve spodní části spotřebiče najdete mrazničku se čtyřmi hladce výsuvnými boxy a speciálními párovými horními policovými přihrádkami pro snadný přístup k oblíbeným pochoutkám. Na bocích jsou ještě další praktické úložné přihrádky. I zde usnadňuje orientaci výkonné a úsporné LED osvětlení.

Celá pravá dolní část představuje multifunkční konvertibilní oddělení MyFreshChoice a umožňuje

regulaci teploty od +5 ? až po -20 ?. Můžete si tak vybrat, jestli v zásuvkách budete chladit nápoje, nebo zde uložíte čerstvé maso, ryby a delikatesy. Případně sem umístíte k mírnému, střednímu či hlubokému zamrazení třeba zbytky z víkendu, které zkonzumujete do týdne, do měsíce nebo za delší dobu.

 
Chytrá chladnička pro náročné. S obrazovkou pro zrcadlení mobilního obsahu
 

Chytré ovládání

Novinka s velkou dotykovou obrazovkou má integrovanou wifi a jde ovládat hlasem například prostřednictvím hlasového asistenta Amazon Alexa (Echo) nebo Google Home a také prostřednictvím aplikace ConnectLife na dálku přes mobil či tablet. Odkudkoliv tak můžete nejen nastavit teplotu, ale také zkontrolovat, jestli vše funguje, jak má i optimalizovat chod spotřebiče.

Do aplikace můžete také průběžně ukládat nákupní seznam nebo zaznamenávat uložené potraviny s dobou trvanlivosti – díky upozorněním z aplikace je spotřebujete včas a předejdete zbytečnému plýtvání.

Najdete zde mimo jiné i inspiraci v podobě 151 receptů, na které můžete nakoupit suroviny a už cestou z nákupu chladničku připravit na přísun nového jídla aktivací funkce SuperCool nebo SuperFreeze.

Při vkládání velkého nákupu bývá lednice otevřená delší dobu a dostává se do ní okolní teplo. Výkyvy teplot ale potravinám nesvědčí. Pomocí funkce SuperCool se teplota v chladničce sníží o 2 stupně a v celém vnitřním prostoru chladničky se rychleji obnoví ideální poměry. Potraviny si tak uchovají svoji původní kvalitu a nutriční hodnoty. Po šesti hodinách se automaticky vrátí původní nastavení,“ říká Vladimíra Nývltová, odbornice značky Hisense. Podobně funguje funkce SuperFreeze.

 

 
Chytrá chladnička pro náročné. S obrazovkou pro zrcadlení mobilního obsahu
 
 

Pokročilé technologie pro čerstvé a zdravé potraviny

Novinka využívá pokročilou beznámrazovou technologii Total NoFrost se třemi chladicími okruhy. Jde o jeden z nejlepších chladicích systémů na trhu, který zabraňuje hromadění ledu a námrazy a zaručuje nízkou spotřebu elektrické energie.

Spolu s inteligentním systémem Multi AirFlow zaručuje v celém prostoru spotřebiče ideální klima. Tříokruhové chlazení navíc zabraňuje mísení pachů mezi chladničkou, mrazničkou a konvertibilním oddílem. K hospodárnému udržení ideálního vnitřního prostředí přispívá i Metal-Tech Cooling s pokovenou zadní stěnou chladničky, díky níž se rychleji obnovuje původní teplota například po otevření dveří. Antibakteriální těsnění navíc brání ulpívání a šíření až 99,99 % bakterií a plísní, a je tak zárukou zdravého prostředí pro uchovávání potravin,“ vysvětluje Vladimíra Nývltová.

Spotřebič pohání tichý a účinný invertorový kompresor s prodlouženou zárukou. Zvládne během 24 hodin zamrazit až 9 kg potravin, ale přitom vás nebude rušit – hlučnost dosahuje pouhých 39dB. V případě poruchy nebo výpadku elektrického proudu dokáže spotřebič udržet stálou teplotu až 10 hodin.

 
Chytrá chladnička pro náročné. S obrazovkou pro zrcadlení mobilního obsahu
 

Elegantní design s obrazovkou pro to, co vás opravdu zajímá

Novinka v provedení z luxusního černého kartáčovaného nerezu má čistý design Pure Flat bez viditelných madel a závěsů dveří a jde ji do kuchyňské sestavy zasunout tak, že dokonale s kuchyní splyne, ale přitom bude stále viditelným šperkem.

Na vnější straně dvířek vlevo je integrovaný dávkovač chladné čerstvé vody, ledu a ledové tříště s připojením na vodovod. Dokáže vyrobit až 2,2 kg ledových kostek za půl dne, takže zásoba nedojde, ani když budete mít spoustu hostů.

 

 

Chytrá chladnička pro náročné. S obrazovkou pro zrcadlení mobilního obsahu

 

 

Chytrá obrazovka pro všechny životní scénáře

Na dvířkách vpravo je také již zmíněná velká dotyková obrazovka pro ovládání spotřebiče i zobrazení důležitých technických dat o jeho provozu.

Ale především jde o místo, na kterém můžete sledovat nebo vystavit to, co vás opravdu baví a je pro vás v danou chvíli důležité formou streamování z chytrého telefonu přes Bluetooth. Ať už je to inspirace z aplikace ConnectLife, obsah oblíbeného influencera nebo třeba živý přenos zápasu vašeho oblíbeného týmu na blížícím se ME ve fotbale. I když budete vařit, nepřijdete o svůj oblíbený seriál nebo důležité utkání.

Na obrazovce najdete dokonce i aktuální meteorologické informace s předpovědí počasí ve svém místě podle některého ze 44 scénářů, abyste si mohli dobře naplánovat svůj den.

Obrazovku můžete využít i dalšími způsoby. Můžete na ní nechat vzkaz členům rodiny nebo ji pojmout jako fotostěnu s koláží těch nejmilejších momentů ze svého života, kterou můžete i nastavit do spořiče obrazovky.

Tato chladnička myslí na vše. Pokud by náhodou zůstala otevřená dvířka, upozorní vás zvukový i vizuální signál a informaci doručí do vašeho mobilu také aplikace.

Doporučená cena je 79 990 Kč.

 

Více informací: cz.hisense.comglobal.hisense.com

Sense For Technology


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

PODCASTHOUSE

AKCE

Degustace

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

     CELEBRITYHOUSE.cz


PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz  www.onlyfashion.cz   www.prazskeprikopy.cz  www.bydletestylove.cz 

www.HMGmagazine.cz  

TOPlist