Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_13692

DámeJídlo.cz není zdaleka jenom Praha

Máte svou oblíbenou restauraci a nestíháte do ní během pracovního dne vyběhnout na oběd? Neradi se večer odbýváte, když nemáte po návratu z práce sílu připravovat večeři? Nechcete o víkendu vařit, ale rádi byste si v teple a pohodě domova vychutnali bohatý sobotní či nedělní oběd? Pro všechny tyto situace je tu DámeJídlo.cz, největší online služba na dovážku jídla z restaurací po celé České republice.

 

Dámejídlo.cz nabízí bezkonkurenční výběr restaurací, ale také rychlost a spolehlivost. Díky propracovanému systému logistiky má naprostá většina zákazníků oběd či večeři doma na stole do hodiny od objednání.

„Službu Dámejidlo.cz, která byla z počátku populární hlavně v Praze, jsme během letošního roku výrazně rozšířili po celé ČR. V současné době mají možnost objednat si jídlo do kanceláře, domů či na oslavu narozenin zákazníci z více než 2000 restaurací, a to ve 150 městech a obcích v Čechách a na Moravě,“ prozrazuje Filip Drnek, obchodní ředitel Dámejídlo.cz. „Šíře nabídky restaurací a jídel v různých cenových sférách je tak vedle rychlosti a spolehlivosti klíčovou výhodou naší služby Dámejídlo.cz, v našem segmentu kontrolujeme více než 80 % trhu,“ doplňuje Filip Drnek.

 

A z nabídky si vybere opravdu každý. Jak milovník pizzy, sushi, steaků, tak fanoušek české, italské, asijské nebo mexické kuchyně, stejně tak zastánci zdravé stravy či vegetariáni. Velký výběr nabízející restaurace na Damejidlo.cz také v oblasti burgerů, které se v Čechách stávají v posledních letech čím dál populárnější.

Není nic jednoduššího než navštívit www.Damejidlo.cz a mít vaše oblíbené jídlo do hodiny doma na svém stole.

 

O DámeJídlo.cz
DameJidlo.cz je největší česká služba na rozvoz jídla, která byla spuštěna v listopadu 2012. Zprostředkovává dovážky jídla z více než 2000 restaurací ve 150ti městech a obcích po celé České republice. Za úspěchem DámeJídlo.cz stojí především propracovaný systém logistiky, díky kterému je většina objednávek doručena do jedné hodiny. Dále výběr kvalitních restaurací a perfektní zákaznická péče s garancí vrácení peněz při nespokojenosti. Provozovatelem DámeJídlo.cz je společnost Delivery Hero. Více na www.damejidlo.cz.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

PODCASTHOUSE

Degustace

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

     CELEBRITYHOUSE.cz


PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz  www.onlyfashion.cz   www.prazskeprikopy.cz  www.bydletestylove.cz 

www.HMGmagazine.cz  

TOPlist