Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_13692

Devátý ročník udílení cen o nejoblíbenější hotel roku 2020 je v plném proudu

Společnost Czech Hotel Awards, s.r.o. pořádá každým rokem udílení cen Czech Hotel Awards – Hotel roku. Letos se koná již devátý ročník, ve kterém se nominované hotely ucházejí o titul nejoblíbenějšího hotelu roku 2020.

Hlavním cílem organizátorů je podílet se na růstu kvality a zvyšování potenciálu ubytovacích zařízení v České republice. Společnost vytváří platformu, na které mohou hoteliéři spolupracovat nejen mezi sebou, ale také navázat skrze ni kontakty s významnými hráči na poli gastronomie, obchodu nebo marketingu. Udílení cen si zakládá na nezávislosti a není ovlivněno žádnou z oborových asociací.

Do udílení cen je v současnosti nominováno více než 1200 hotelů z České republiky. Hotely jsou registrovány na webových stránkách www.hotelawards.cz.

Udílení cen probíhá ve třech základních kategoriích - 3*, 4*,5* - a dvou dodatkových kategoriích, a sice Wellness&Spa a Congress. Vítězové jsou vyhlášeni za každou kategorii a každý kraj České republiky, v hlavním městě Praha navíc v každém z deseti obvodů. Titul získává hotel s nejvyšším součtem hlasů, které uděluje veřejnost prostřednictvím webových stránek www.hotelawards.cz.

Každoročně se také vyhlašuje absolutní vítěz v každé kategorii. Absolutního vítěze volí porota z řad odborníků z cestovního ruchu a z oborů na něj navazujících, a to dle principu Demokracie 2.1 (D21) vytvořeného Karlem Janečkem. Způsob hlasování spočívá v udělení třech pozitivních hlasů a jednoho negativního hlasu, čímž se eliminuje případný střet zájmů.

Hlasování započalo 1. listopadu 2019 a bude ukončeno 2. února 2020. Do konce března budou vyhlášeni vítězové, a to uveřejněním na webových stránkách udílení cen.
Nad devátým ročníkem udílení cen Czech Hotel Awards – Hotel roku 2020 převzala záštitu celá řada institucí, mezi nimi Ministerstvo pro místní rozvoj, Český systém kvality služeb, Asociace malých a středních podniků a živnostníků, Středočeský kraj, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Olomoucký kraj a Kraj Vysočina.


“Po několika úspěšných ročnících jsme se rozhodli napnout síly k vytváření dlouhodobých partnerství s takovými organizacemi, které sdílí naše cíle, a nabídnout tak nominovaným a oceněným hotelům podporu spojenou nejen s jedním vyhlašovacím večerem, ale probíhající celoročně.” uvádí ředitelka Czech Hotel Awards Klára Hejnová.


Šířit povědomí o udílení cen pomáhají “staré” i nové tváře mezi partnery Hotelu roku. Jsou jimi mediální skupina HOUSE Media Group, s.r.o., která je autorem mnoha internetových portálů z oblasti gastronomie, hotelnictví, lifestyle či motorismu. Za zmínku stojí zejména portál www.hotelhouse.cz, který poskytuje obsáhlý přehled o novinkách z českých hotelů, penzionů a spa resortů. Dalšími partnery jsou portály Turistika.cz, HotelyPenziony.cz a ČeskéUbytování.cz, časopisy Gastro&Hotel, Pivo, Bier&Ale či vydavatelství COT média.

Více informací o udílení cen Czech Hotel Awards – Hotel roku 2020 naleznete na www.hotelawards.cz.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

     CELEBRITYHOUSE.cz


PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist