Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_13692

Fritz-kola dbá na udržitelnost a životní prostředí

Každý z nás jistě někdy slyšel o nápoji jménem kola. A stejně tak se každý z nás jistě setkal s pojmy jako životní prostředí nebo udržitelný rozvoj. Co mají tyto zdánlivě odlišné věci společného? Zkuste originální fritz-kolu, která nejenže oslní skvělou kolovou chutí, ale navíc je vyráběna s důrazem na udržitelnost a přírodní složení.

Asi každý z nás už někdy přemýšlel nad životním prostředím, ve kterém žijeme. Každý také jistě slyšel o pojmech jako „globální oteplování“ nebo „mikroplasty“. V dnešní době je velmi důležité zvažovat své spotřebitelské chování. I malá změna je pořád změna. Německý výrobce limonád fritz-kola nad životním prostředím přemýšlí již řadu let a snaží se svou troškou přispět do mlýna. Český distributor nápojů Premier Wines & Spirits přináší originální fritz-kolu, která je vyráběna s ohledem na udržitelný rozvoj a pouze z přírodních ingrediencí.

Filozofie nejen fritz-koly, ale i všech ostatních fritz limonád vychází z myšlenky dvou zakladatelů „pojďme to dělat lépe“. A jak řekli, tak udělali. S vizí, že kvalitní nápoj musí vycházet z kvalitních ingrediencí, bylo pečlivě zvoleno čistě přírodní, organické složení. Své promyšleně vyrobené nápoje balí značka fritz-kola do skla. Použitím této snadno recyklovatelné suroviny eliminuje zbytečnou produkci plastu, kterou je nápojový průmysl tak zatížený. Díky sklu navíc zůstane zcela nepoznamenaná chuť nápoje a bublinky z něj nemají kam utéct. Výrobci se snaží o co nejmenší ekologickou stopu (= měřítko, pomocí něhož lze vyjádřit vliv lidí na životní prostředí) a spolupracují s lokálními dodavateli. Při distribuci primárně využívají hromadnou dopravu a ekologicky náročné dopravní prostředky nechávají pouze jako poslední možnost. Všechny nápoje fritz-kola jsou veganské. Fritz vás tak potěší hned dvakrát, poprvé svou výraznou chutí, když se napijete, podruhé když si uvědomíte, že díky tomuto nápoji neprodukujete žádný zbytečný odpad a šetříte naši planetu. A to je dostatečně dobrý důvod k radosti.

Fritz-kola obsahuje přírodní kofein, a to v neuvěřitelném množství 25 mg/100 ml. Nenajdete v ní žádné alergeny a kolová chuť je úžasná. Pokud potřebujete pořádnou dávku životabudiče, tento nápoj je přesně to pravé.

Kromě koly jsou v nabídce také limonády. Příchuť jablko-třešeň-bezinka vás uchvátí svou dokonalou vyvážeností. Veškeré složení je opět přírodní, neobsahuje žádná přidaná barviva. Ovocná složka je zastoupena ve 23 %.

Pomerančová limonáda je vyrobena z mixu pomerančové šťávy (10,5 %), mandarinek (1,5 %) a citronové šťávy (5 %). Při výrobě nebylo ublíženo žádnému zvířeti. Skvělé ovocné osvěžení do horkého letního dne!

Všechny uvedené nápoje můžete pořídit na www.1er.cz.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

     CELEBRITYHOUSE.cz


PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist