Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_13692

Gorenje: Vydejte se za zážitky

Jste rádi v pohybu, ale už vás nebaví ubytování v hotelích, které jsou si všechny dost podobné? A navíc bez soukromí? Vyzkoušejte glamping! Můžete být v bezprostředním kontaktu s přírodou, ale to ještě neznamená, že přijdete o pohodlí a vymoženosti moderní doby!

Pro seznámení s glampingem, tedy kempingem s nádechem nevšedního luxusu, je nejvyšší čas: sezóna začíná a je před námi pozdní jaro a hlavně bezstarostné, vlídné léto. Kde se dá tahle trocha nevšední romantiky prožít? Třeba v upravené maringotce na okraji klidného kempu, v domku v koruně vzrostlého stromu, nebo na břehu rybníka s pohledem na vánkem zčeřenou hladinu.

Někde jde o pár metrů čtverečních, jinde může být i velkoryse rozvržená ložnice s obývacím pokojem, terasou a vodním molem. V některém místě je i sprchový kout s teplou vodou a elektrická přípojka. Tu využijete nejen pro fén nebo holicí strojek, ale třeba i pro přenosný indukční vařič, který jednoduše připojíte do běžné zásuvky.

Gorenje: Vydejte se za zážitky

Na něm si připravíte parádní snídani, jen co se pokocháte ranním sluníčkem a kapkami rosy, co se lesknou v trávě jako malé perly. A až se vrátíte z procházky nebo projížďky širou krajinou, přijde zase čas na něco dobrého. A nemusí to být jídlo z jednoho hrnce, ale klidně šťavnaté restované masíčko s přílohou.

Přenosný indukční vařič, třeba Gorenje ICY 3500 DP, funguje stejně jako vestavná indukční deska na principu elektromagnetické indukce. Teplo vzniká pouze v místě kontaktu s nádobím, takže nedochází ke zbytečným ztrátám a provoz je rychlý a velmi úsporný. A když dovaříte a hrnec sejmete z plotýnky, během krátké chvíle přestane hřát a velmi rychle vychladne. Vaření na indukčním vařiči je tedy i naprosto bezpečné – pro okolí i pro nenechavé dětské prstíky.

Pomocí jednoduchého displeje s praktickým posuvníkem můžete nastavit devět stupňů výkonu s požadovanou přesnou teplotou 60, 80, 120, 150, 180, 200, 220 a 240 °C. Nastavit jde i dobu vaření - až na 180 minut. Po uplynutí času se varná deska sama vypne a zazní alarm. Ani nemusíte nic hlídat, v podstatě „SE TO“ udělá samo. Deska je velmi tenká – má na výšku jen 45 mm a snadno ji sbalíte do auta na cesty nebo v létě na chalupu. Skvělou službu odvede třeba i při pikniku na městské terase. Stojí 4499 Kč.

 

Více informací: cz.gorenje.com

        

 

Zdroj foto: Gorenje

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

PODCASTHOUSE

Degustace

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

     CELEBRITYHOUSE.cz


PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz  www.onlyfashion.cz   www.prazskeprikopy.cz  www.bydletestylove.cz 

www.HMGmagazine.cz  

TOPlist