Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_13692

Hlavní důvody pro vytvoření kuchyňské linky na míru

Při rekonstrukci či zařizování nové kuchyňské linky máte možnost volit hned z několika variant. Chcete-li za každou cenu ušetřit, nejspíše sáhnete po typizovaném hotovém modelu, který stačí objednat, nechat si dovézt a následně nainstalovat na příslušné místo. Jenže ne vždy jsou hotové linky vhodné, a to například z důvodu atypických rozměrů místnosti. Navíc mohou působit fádním a nepříliš atraktivním dojmem. Jako zajímavější řešení se jeví realizace kuchyňské linky na míru od specializované společnosti.

Hlavní důvody pro vytvoření kuchyňské linky na míru

Výroba na zakázku myslí na veškeré detaily dopředu

Kuchyňská linka na míru je ideální do novostaveb, kde chcete mít vše potřebné pro přípravu pokrmů. Velkou předností je fakt, že vám vybraná firma nejprve důkladně zaměří prostor, vyslechne si vaše představy a požadavky. Na jejich základě vyhotoví detailní grafický návrh, a to i v 3D podobě tak, abyste ještě před samotným zhotovením měli jasný přehled o tom, jak vlastně bude nová kuchyňská linka na míru vypadat ve skutečnosti.

Hlavní důvody pro vytvoření kuchyňské linky na míru

Ideální rozmístění zón

U kuchyňské linky na míru se meze takřka nekladou. Můžete si sami určit rozměry jednotlivých zón, potažmo pak jejich návaznost. Na takzvanou ergonomii linky je přitom důležité hledět, abyste pak v budoucnu nemuseli neustále běhat z jedné části kuchyně do druhé.

Obecně platí, že první část je uzpůsobena uskladnění potravin. Na ni pak navazuje zóna k ukládání nejrůznějších (a často využívaných) potřeb. Následovat by měly přípravná a mycí zóna, po nich pak na řadu přichází nejdůležitější prostor – varná zóna.

Záleží samozřejmě také na tvaru kuchyňské linky. Pakliže si ji necháte vytvořit na zakázku, kdy každý kus nábytku bude zhotovený dle dispozic místnosti a vašich požadavků, můžete si ji snadno nechat udělat nejen v klasickém podélném tvaru, tedy u jedné ze stěn kuchyně, ale také třeba do tvaru písmene U s vnitřním ostrůvkem, což je ostatně velmi žádaná varianta, a to především ve větších bytech a rodinných domech.

Hlavní důvody pro vytvoření kuchyňské linky na míru

Zdroj foto: Gabon.cz

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

     CELEBRITYHOUSE.cz


PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist