Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_13692

Jak objednat catering (na co vše myslet)

Chystáte se na pořádání firemního večírku, setkání s obchodními partnery či důležitý meeting pro svoje zaměstnance? Blíží se vám kulaté narozeniny a plánujete uspořádat nezapomenutelnou oslavu pro svoje přátele a rodinu? Stojí před vámi životní okamžik v podobě svatby a chcete mít vše dokonalé do posledního detailu?

Ať už plánujete cokoliv, základem úspěchu každé akce je vydařený catering. Pokud catering není dobře zvládnutý, zanechá to často špatný dojem nejenom na hostech, ale třeba i na jménu celé organizace. Jak se ale vyhnout chybám a na co vše při objednání cateringu myslet? Připravili jsme pro vás jednoduchého průvodce, aby vám při výběru cateringu už nikdy nic neuniklo!

Jak objednat catering (na co vše myslet)

Počet hostů

Velikost skupiny je pro pořádání cateringu, ať už pro firemní akce nebo soukromé účely, klíčovým ukazatelem. Dle počtu hostů se totiž bude odvíjet celkový rozpočet. Od počtu hostů se také odvíjí správný prostor, množství vybavení i zaměstnanců.

Jak objednat catering (na co vše myslet)

Cílová skupina

Dobrého dodavatele cateringu poznáte podle toho, že jednou z položených otázek bude dotaz na charakter účastníků akce. Bude se jednat o VIP firemní klientyobchodní partneryzaměstnancesvatebčany nebo rodinu? Důležitý je i převažující věk skupiny, postavení účastníků, pohlaví nebo životní styl. Podle těchto informací o cílové skupině, lze zaměřit celý catering přesně dle jejich preferencí a akce bude mít pro účastníky mnohem větší úspěch.

Doba akce

S dodavatelem cateringu je také klíčové zkonzultovat v jakém časovém horizontu akci chcete pořádat. Chcete uspořádat obchodní jednání s čistou hlavou připravenou pro nové nápady? Pak je určitě skvělou volbou catering na firemní brunch. Máte v plánu uspořádat setkání pro VIP firemní klienty, kde chcete vaše vztahy prohloubit a upevnit? Vhodným řešením bude catering pro firemní večírek. Může se stát, že nevíte, jaká denní doba by byla pro uspořádání vaší akce nejlepší. Správný dodavatel cateringu by vám dle popisu účelu akce měl dobu konání doporučit a připravit catering na míru.

Jak objednat catering (na co vše myslet)

Rozpočet

Určete si cenový strop! Ať chceme nebo ne, cena určuje kvalitu a rozsah celkového cateringu. Toto pravidlo totiž velmi ulehčí vaše rozhodování a zbytečně vás nebudou rozptylovat nabídky, které jsou nad vaše cenové možnosti. Lze také dodavatele požádat o návrhy cateringu v různých cenových rozpětích, které se vejdou do vašeho rozpočtu a budete mít více variant pro konečný výběr.

Jak objednat catering (na co vše myslet)

A jak vlastně vybrat kvalitního dodavatele cateringu?

Dle společnosti FoodART agency s.r.o., která se zabývá cateringovými služby v Praze, lze kvalitního dodavatele cateringu nejlépe najít dle doporučení známých nebo z dostupných recenzí na internetu. Skvěle vám k tomu mohou posloužit i sociální sítě, kde najdete fotografie z pořádaných akcí. Dalším aspektem pro odhalení kvalitního dodavatele jsou vhodně pokládané otázky při plánování akce, doplněné o doporučení z jeho vlastních zkušeností z minulosti nebo kvalitně zpracovaná cenová nabídka včetně harmonogramu akce. Z webové prezentace či prezentace na sociálních sítích se také můžete snadno inspirovat a výběr delikates pro vaši vlastní akci tak bude o mnoho jednodušší.

 

Zdroj foto: Foodartagency.cz

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

PODCASTHOUSE

AKCE

Degustace

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

     CELEBRITYHOUSE.cz


PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz  www.onlyfashion.cz   www.prazskeprikopy.cz  www.bydletestylove.cz 

www.HMGmagazine.cz  

TOPlist