Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_13692

Káva do kapsy: chuťový zážitek, který se vejde do kapsy

Káva patří mezi nejoblíbenější nápoje na světě a stále se těší velké oblibě. A co když byste mohli tento zážitek mít přímo v kapse? S Kávou do kapsy je to možné. Jde o filtry, které obsahují předem namletou kávu a umožňují si užít skvělou kávu kdykoli a kdekoli. Mimo jiné se jedná se o praktického společníka nejen pro milovníky kávy, ale i pro gurmány, kteří si rádi dopřávají vynikající kávu ke svému jídlu.

Výhody Kávy do kapsy

Jednou z výhod je praktické balení, které umožňuje si připravit skvělou kávu kdykoli a kdekoliv. Stačí odtrhnout horní část filtračního sáčku s již namletou kávou, roztáhnout ouška a nasadit na hrnek, několikrát prolít horkou vodou a káva je připravena!

Filtrační sáčky jsou lehké a skladné - do kapsy, kabelky nebo batohu si tak můžete přihodit různé druhy kávy a zpestřit tak den třeba nejen sobě, ale dát na výběr i přátelům nebo kolegům.  Sáčky jsou baleny v neprodyšném a znovuzavíratelném obalu, díky kterému si káva uchová svou chuť i vůni.

Nabídka obsahuje rozmanitý výběr z různých druhů kávy, takže si můžete zvolit z palety chutí, a to od těch ovocnějších až po hořkou, která skvěle nakopne. Pokud si nevíte rady, stačí sáhnout po degustačním balíčku, který je ideálním řešením. Čerstvě mletá kávová zrna z těch nejlepších kávových oblastí jako Brazílie, Etiopie, Panama, Guatemala nebo Indie jsou pečlivě vybírána a velmi citlivě kombinována.

Káva do kapsy: chuťový zážitek, který se vejde do kapsy

Pro koho se hodí?

Odpověď je jednoduchá: pro všechny! Jelikož se jedná se o speciální filtry z velmi jemných, netkaných vláken obsahující dávku čerstvě namleté kávy prvotřídní kvality, tak při filtrování ucítíte pouze příjemnou vůni a chuť kávy. 

Potěší i ty, kteří si z různých důvodů nemohou dovolit pít kávu s kofeinem, ale svého oblíbeného nápoje se nechtějí vzdát. Nabízí totiž i bezkofeinovou variantu.

Pro gurmány je Káva do kapsy skvělým doplňkem ke svému jídlu. Nabízí totiž vynikající chuť a aroma, které se skvěle hodí ke sladkým i slaným pokrmům. Například káva s mlékem dokáže doplnit sladké dezerty, zatímco silná káva se zase hodí k masovým jídlům.

Káva do kapsy: chuťový zážitek, který se vejde do kapsy

Závěr

Pokud ráno spěcháte do práce, nemusíte se zdržovat přípravou kávy. Stačí si vzít Kávu do kapsy a můžete si ji připravit kdykoli během dne, třeba v práci, v parku, nebo na výletě. Potěší i jako praktický dárek nejen pro milovníky kávy - hodí se pro všechny, kteří cestují nebo si rádi dopřávají kávu kdykoliv a kdekoliv. Pokud jste se s ní ještě nesetkali, je nejvyšší čas Kávu do kapsy vyzkoušet.

Káva do kapsy: chuťový zážitek, který se vejde do kapsy

Zdroj foto: Kavadokapsy.cz

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

PODCASTHOUSE

AKCE

Degustace

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

     CELEBRITYHOUSE.cz


PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz  www.onlyfashion.cz   www.prazskeprikopy.cz  www.bydletestylove.cz 

www.HMGmagazine.cz  

TOPlist