Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_13692

Kvalitní catering je základem úspěšné firemní akce

Firemní akce, večirky nebo konference jsou v současnosti zásadní marketingovou příležitostí, jak dobře odprezentovat společnost a více vylepšit její image. Těmito akcemi budujete dobrý kolektiv, posilujete obchodní základnu spokojených klientů a probouzíte v nich větší chuť s vámi spolupracovat. Toho všeho a ještě mnohem více se dá dosáhnout díky dobře realizovaným eventům.

Bohužel to ještě pořád u spousty firem bývá velmi podceňovaná část marketingové strategie. Základem úspěchu každé takové akce je kvalitní catering, kreativita a celkové provedení, vyladěné do posledního detailu. Pokud chcete mít odpovídající výsledek, se zaručeným úspěchem, řešením je eventová agentura.

Víme, na koho se obrátit

Pořádání firemních akcí svěřte do rukou společnosti AGENTURA ALLICE s.r.o. Ta má za sebou realizace velkého množství večírků, prezentací, otvíraček, road show a dalších eventů nejen známých značek. Disponují profesionálním týmem s mnohaletými zkušenostmi, který se postará i o vaši akci a připraví ji doslova „na klíč“. Zkušenosti mají i v pořádání konferencí, nemusíte mít vůbec obavy. Ty rozptýlí spousty dobrých referencí, o nichž se můžete přesvědčit na jejich webu.

Dobrou akci dělají nové technologie i catering

Eventy vyžadují pečlivou přípravu, zajímavý program a oživení ve formě používání nových technologií. Akce je výkladní skříní společnosti, a podle toho by se k ní mělo přistupovat. V tomto ohledu se nesmí v rozpočtu moc šetřit. Zásadní položkou často bývá catering, který by měl odpovídat zvolené atmosféře, a rozhodně by jídlo a pití nemělo dojít. I podle tohoto „drobného“ atributu se pozná dobrá a neošizená akce.

Agentura Allice má působnost po celé České republice. V jejich nabídce pro event najdete i videomaping, nádherné hostesky a spousty vychytávek. O jejich profesionálním přístupu se přesvědčte z referencí na www.allice.cz.

 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

     CELEBRITYHOUSE.cz


PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist