Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_13692

Mikrovlnné trouby Whirlpool: Když má být kůrčička dokonale křupavá

Křupavá kůrčička, ať už na pizze nebo kuřátku nejen krásně vypadá, ale také výborně chutná. Docílit této mety ale není tak snadné, jak se může na první pohled zdát. Jestli máte rádi křupavé dobroty, ale v kuchyni bojujete s nedostatkem místa i těch správných spotřebičů, je tu řešení. Hned pět pomocníků nahradí multifunkční mikrovlnná trouba s unikátní technologií Crisp a speciálním stejnojmenným kovovým talířem. Dokáže plně nahradit klasickou i horkovzdušnou troubu, gril a horkovzdušnou fritézu. Umí i rozpékat pečivo, vařit v páře a samozřejmě i ohřívat a rozmrazovat. Můžete ji pořídit jako volně stojící k postavení na linku nebo i mimo kuchyňský kout nebo jako vestavný spotřebič s výškou pouhých 45 cm.

 
Mikrovlné trouby Whirlpool: Když má být kůrčička dokonale křupavá
 

Zapékání dokřupava

Kdo z nás nemiluje to něžné křupnutí, které se ozve, když se zakousnete do právě upečené pizzy horké jako peklo? Křupnutí je vlastně něco jako pozvánka do ráje plného rozmanitých šťáv a chutí. Pizzy se dělají v různé tloušťce – od tradičních tenoučkých neapolských koláčů po newyorskou pizzu s těstem tlustým skoro 2 cm. Ale to, co odlišuje dobrou a nepovedenou pizzu, je právě dobře propečené těsto s křupavou kůrkou a vzduchovými polštářky, které by měly být uvnitř stále nadýchané a zvenku tmavé.

Na přípravu budete potřebovat jen krátký čas, ale vysokou teplotu. A ten opravdový rozdíl uvidíte zespodu – správná pizza totiž nesmí být dole blátivá, ale pěkně upečená.

Aby byl výsledek takhle skvělý, nemusíte mít hned kamennou pec. Stačí vám multifunkční mikrovlnná trouba, ale ne jen tak ledajaká. Musí mít unikátní funkci Crisp, kterou mají trouby Whirlpool.

Funguje to tak, že pizzu umístíte na speciální kovový talíř Crisp, a vše ostatní zařídí zmíněná funkce Crisp spolu s výkonným grilem a prostorovou distribucí mikrovln. Některé trouby mají i funkci DualCrisp s dvojitým rozvodem mikrovln, které zcela obklopí pokrm a rovnoměrně jej opečou ze všech stran.

Ke křupavé dokonalosti můžete multifunkční mikrovlnce přivést samozřejmě celou řadu jiných pokrmů, jako například lotrinský slaný koláč, quiche, nejrůznější dezerty nebo vdolečky. Funkci Crisp můžete využít i pro gratinování pokrmů jako jsou lasagne nebo francouzské brambory se zapečeným bešamelem nebo lahodnými sýry na povrchu. Fantazii se zkrátka meze nekladou, trouba zvládne vše.

 
Mikrovlné trouby Whirlpool: Když má být kůrčička dokonale křupavá
 

Zdravé smažení bez tuku

Na trhu jsou i multifunkční trouby, které nabízejí také patentovanou funkci CrispFry. Jde o unikátní způsob smažení s minimem tuku nebo zcela bez tuku, podobně, jako to dovedou třeba horkovzdušné fritézy. Funkce CrispFry kombinuje intenzivní horkovzdušné pečení s již zmíněným speciálním zapékacím talířem Crisp. Nabízí až 18 různých kombinací pečení. Hodí se nejen pro čerstvé potraviny jako jsou obalované kousky kuřete i zeleniny nebo karbanátky, ale bez obav takto můžete smažit i mražené potraviny jako mořské plody, masové kuličky, hranolky nebo obalované cibulové kroužky.

Funkce CrispFry využívá kombinaci účinků výkonného grilu, prostorové distribuce mikrovln, speciálního talíře Crisp a rotace talíře. Mikrovlny zahřívají talíř Crisp mimořádnou rychlostí a díky tomu se pokrm dokonale peče odspodu. Gril v horní části trouby zároveň opéká jídlo shora. Mikrovlnná energie v prostoru trouby prostupuje pokrm a upravuje ho zevnitř. Tato inovativní technologie udržuje teplotu talíře na stálé teplotě 210 °C, což je klíč k dokonalé chuti bez připálení. V běžných mikrovlnných troubách bez tohoto speciálního talíře totiž teplota s přibývajícím časem přípravy stále roste a výsledek nikdy nebude tak dokonalý,“ doplňuje Darina Papáčová.

 

Mikrovlné trouby Whirlpool: Když má být kůrčička dokonale křupavá

 

Technologie pro vaši sebedůvěru

Není nad to, když se můžete na někoho spolehnout. Pomocnou ruku podá inteligentní technologie 6. SMYSL s inteligentními senzory pro intuitivní vaření. „Stačí vybrat typ připravovaného jídla a hmotnost případně některý z desítek automatických receptů, a mikrovlnná trouba zařídí zbytek – nastaví nejlepší funkci, úroveň výkonu a čas vaření. Výsledek bude pokaždé stát za to. Trouba sama nabídne i jeden z pěti nejobvyklejších způsobů kuchařské přípravy. Dovede toho ale mnohem víc,“ říká Darina Papáčová, odbornice značky Whirlpool.

 

Mikrovlné trouby Whirlpool: Když má být kůrčička dokonale křupavá

 

Horkovzdušné pečení jako v klasické troubě

Výkonný ventilátor s kruhovým topným tělesem v zadní části mikrovlnné trouby dokonale nahradí horkovzdušné pečení v klasické troubě. V multifunkční mikrovlnné troubě se tak dokonale upečou všechna tradiční jídla – od kynutých koláčů přes kuřátko až po sváteční pečínku. Výhodou je i kombinace horkého vzduchu s mikrovlnami – mikrovlny prohřívají pokrm zevnitř, zatímco horký vzduch jej opéká zvenku. Maso zůstává šťavnaté, ale má krásně křupavou kůrčičku. A všechno zvládnete mnohem rychleji – kombinace mikrovln s horkým vzduchem totiž výrazně zkrátí čas přípravy.

 

Mikrovlné trouby Whirlpool: Když má být kůrčička dokonale křupavá

 

Vaření v páře

Funkce Vaření v páře s technologií 6. SMYSL je ideální pro přípravu zeleniny, ryb, rýže a těstovin ve speciální parní nádobě. Funguje ve dvou krocích: nejprve rychle přivede vodu do bodu varu a pak následně udržuje teplotu vody tak, aby se tvořila aktivní pára po celou dobu nastavené délky vaření. Trouba sama přidává správné množství páry ve správný čas. Pokrmy můžete vařit najednou ve dvou úrovních – buď dvě různá jídla, nebo dvě porce, abyste šetřili čas.

Rozmrazování a ohřev

Užitečná je i funkce pro šetrné rozmrazení s ohřevem, které v mžiku vykouzlí jídlo tak svěží, jako byste je právě uvařili. Díky senzorové technologii celý proces proběhne tak, že si potraviny zachovají i původní strukturu, vzhled a chuť. K dispozici je i speciální program pro rozmrazování a rozpékání pečiva (podle konkrétního výrobku).

 

Mikrovlnné trouby Whirlpool: Když má být kůrčička dokonale křupavá

 

Snadné čištění

Ať už sáhnete po jakémkoliv modelu, ovládání je snadné a intuitivní. A díky programu pro čištění vnitřku trouby pomocí páry je i údržba spotřebiče snadná.

Příklady multifunkčních mikrovlnných trub s funkcí Crisp a CrispFry

 Mikrovlnné trouby Whirlpool: Když má být kůrčička dokonale křupavá
   
Multifunkční mikrovlnná trouba Whirlpool W11I MW161Multifunkční mikrovlnná trouba Whirlpool W9 MD260 BSSVolně stojící multifunkční mikrovlnná trouba Whirlpool MWP 3391 SX
Vnitřní objem: 40 l Barevný 4,5″ MySmartDisplay v češtině Technologie 6. SMYSL Auto recepty Řada manuálních a speciálních funkcí včetně horkovzdušného pečení, vaření v páře v parní nádobě a zapékání do křupava Crisp a horkovzdušné smažení CrispFry díky technologii a speciálnímu talíři Crisp Program pro snadné čištění Ovládání přes Wi-FiVnitřní objem: 31 l Dotykový barevný 3,5″ SmartDisplay v češtině Technologie 6. SMYSL Auto recepty Řada manuálních a speciálních funkcí včetně horkovzdušného pečení, vaření v páře v parní nádobě a zapékání do křupava Crisp a horkovzdušné smažení CrispFry díky technologii a speciálnímu talíři Crisp Program pro snadné čištění Ovládání přes Wi-FiVnitřní objem 33 litrů, nerezový vnitřek, otočný talíř o průměru 36 cm, který jde zastavit, otevírání dolů Technologie 6. SMYSL Auto recepty Řada manuálních a speciálních funkcí včetně horkovzdušného pečení, vaření v páře v parní nádobě a zapékání do křupava Crisp a horkovzdušné smažení CrispFry díky technologii a speciálnímu talíři Crisp Program pro snadné čištění
Doporučená cena: 23 990 KčDoporučená cena: 17 990 KčDoporučená cena: 11 990 Kč
 

Odměňte sebe i svou domácnost!! Nakupte vybrané spotřebiče Whirlpool za minimálně 25 000 Kč a vyberte si svůj dárek Philips v hodnotě až 4 399 Kč. V nabídce je zahrnuto více než 315 spotřebičů Whirlpool se špičkovými a úspornými technologiemi pro pohodu u vás doma. Čím více spotřebičů Whirlpool nakoupíte, tím více dárků si můžete vybrat. Akce platí až do konce roku nebo do vyprodání zásob. Více na whirlpool.cz/akce-darky.

 

Více na www.whirlpool.cz

 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

PODCASTHOUSE

Degustace

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

     CELEBRITYHOUSE.cz


PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz  www.onlyfashion.cz   www.prazskeprikopy.cz  www.bydletestylove.cz 

www.HMGmagazine.cz  

TOPlist