Doporučujeme

V kinech od 25. listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_11785

Moderní trendy v oblasti zařizování kuchyně

Ať už se chystáte na rekonstrukci domácí kuchyně, potažmo třeba kuchyňských prostor ve svém restauračním zařízení, vždy je dobré brát v potaz aktuální trendy. Zejména u místností v rodinných domech a bytových jednotkách si lze pohrát s materiály, barevným sladěním, případně rozměry, tvary a celkovým uspořádáním kuchyňské linky a ostatního nábytku.

Co hraje při zařizování kuchyně důležitou roli?

V případě moderní kuchyně se dnes připomíná hlavně maximální důraz na ergonomii kuchyňské linky. Je nutné, aby na sebe jednotlivé její části dobře navazovaly, usnadní vám to pak pohyb a veškeré práce, které se zde rozhodnete dělat. V tomto směru se zajisté vyplatí nechat si vytvořit kuchyně na míru, kdy vám odborníci nejen sestaví nábytek dle vašich představ, ale zároveň dokáží poradit tak, aby kuchyňská linka splňovala veškeré parametry a byla dostatečně trendy.

Při realizaci kuchyně na míru máte možnost zvolit si ideální parametry kuchyňské linky. Její tvary uzpůsobíte možnostem místnosti, což se u sériově vyráběných linek mnohdy nedaří. Zároveň máte jistotu, že budou použity kvalitní materiály. Z nich lze jako velmi módní záležitost vyzdvihnout třeba umělý kámen, z něhož se vyrábí pracovní desky linky. Působí velmi příjemně, je vysoce odolný vůči poškození, má tudíž dlouhou životnost.

Nechte se inspirovat fotogalerií hotových kuchyní

Pro lepší představu o tom, jak mohou vypadat moderní kuchyně, navštivte web společnosti Gabon. Na něm naleznete celou řadu fotografií z dosud realizovaných projektů, jichž má tato firma na kontě již velké množství. Inspirovat vás mohou třeba při volbě barevného provedení kuchyně. V posledních letech dominují kombinace dvou barev, nejčastěji se jedná o černou a bílou, potažmo červenou a bílou. Záleží však samozřejmě na vašem vkusu a také na tom, jaké barvy máte v oblibě.

Zdroj foto: Gabon.cz

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

     CELEBRITYHOUSE.cz


PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist