Doporučujeme

V kinech od 30. září:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_13165

Muzikanti nabízí rozvoz potravin po Praze zdarma

Covid přinesl umělcům těžké časy a výjimkou nejsou ani filharmonici ze slavného Bohemian Symphony Orchestra Prague. Ti však nezaháleli a naplno se pustili do nové profese. Spustili e-shop a po Praze rozváží potraviny.

Poslední koncert odehráli 12. března 2020 v kostele svatého Klimenta v Praze. Pak nějakou dobu doufali, že se situace brzy zlepší – jenže nezlepšila. Šéfdirigent souboru Martin Šanda se tedy při druhé vlně se společníkem Františkem Zejmánkem rozhodl přeorientovat na rozvoz potravin. Spustili e-shop, který funguje dodnes, a pravděpodobně nezmizí ani s koncem pandemie.

Chytili příležitost za pačesy

Proč zrovna rozvoz potravin? Protože v době covidu to byla ideální příležitost. Pomocí rozvozu mohli přispět k tomu, aby si mohli nakoupit i lidé, kteří byli zrovna covid pozitivní, a také trochu ulehčili přeplněným obchodům.

Skutečně se jim daří toto poslání plnit. PřivezemeNákup na webu nabízí pekařské a cukrářské výrobky, ovoce a zeleninu, trvanlivé, chlazené, mražené potraviny, nápoje, ale také drogerii, potřeby pro domácí mazlíčky, dárky a kytice, věci do domácnosti. Nákup veškerých nezbytností tedy vyřídíte na jednom místě, a ještě kvůli tomu ani nemusíte vytáhnout paty z domu.

Doprava po Praze zcela zdarma

Objednávku z PřivezemeNákup.cz můžete realizovat odkudkoliv z ČR. Po celé ČR jsou potraviny rozesílány Zásilkovnou a Balíkovnou. Po Praze a Středočeském kraji je možné objednat si rozvoz až domů. Pokud se samozřejmě jede někam za Prahu, není reálné si objednat mražené výrobky, Pražáci mají ale výběr neomezený, a to dokonce s dopravou zdarma.

Filharmonici jezdí třemi firemními auty a také auty vlastními. Firma vznikla tak nějak narychlo, bez možnosti velkých vstupních investic. Martin Šanda a František Zejmánek jsou důkazem, že začít podnikat se dá opravdu vždycky. A ještě u toho můžete udělat dobrý skutek – dát zaměstnání svým muzikantům a usnadnit nákupy v době covidové.

 

Zdroj foto: Privezemenakup.cz, Pixabay.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

PODCASTHOUSE

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

     CELEBRITYHOUSE.cz


PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist