Doporučujeme

V kinech od 30. září:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_13165

Na střeše Galerie Harfa se otevřel nový multifunkční prostor Terasy Harfa

Výtečné jídlo, svěží alkoholické i nealko drinky, zábava pro všechny generace pod otevřeným nebem… Není mnoho příjemnějších způsobů, jak si užít léto v metropoli, než na Terasách Harfa! Nový multifunkční? prostor je od začátku prázdnin k dispozici návštěvníkům na střeše Galerie Harfa v Praze – Libni.

Terasy Harfa jsou jedinečným místem, kde si můžete každý den vychutnat speciality z celého světa a díky velkoplošné projekci i sportovní? a zábavné pořady. Terasy Harfa jsou také dějištěm 9. ročníku letní? scény Harfa s koncerty, divadelními představeními a dalšími akcemi pro děti i dospělé (kompletní program na www.letniscenaharfa.cz). Oblíbenou atrakcí je zdejší DinoPark,nadšení dětí zaručeně vzbudí i nové hřiště a nejrůznější pohybové? aktivity pod otevřeným nebem.

Součástí nového bistro konceptu jsou renomované restaurace a pop-ups: Funny Fries s holandskými hranolkami v kombinaci s čerstvými domácími omáčkami. Vyhlášený koktejlový bar Le ValmontSoup2go se zdravými vegetariánskými polévkami v jedlém chlebovém kelímku. Regal Burger s delikátními burgery, hot dogy a párky v rohlíku výhradně z čerstvých surovin. La Patrona reprezentuje 100% autentickou mexickou kuchyni v jednoduchém street-food stylu. K8 Coffee s tou nejlepší kávou a zmrzlinou a také s unikátní kávou v kornoutku neboli “coffee in a cone”. GRILL GRILL láká na letní středozemní chutě – od tradiční pljeskavice přes pověstné balkánské saláty až po méně známé italské Arrosticini.

Galerie Harfa je součástí realitního portfolia investiční skupiny WOOD & Company. Skupina spravuje realitní fond zaměřující se na investice do kancelářských budov a obchodních center v České republice a na Slovensku, který se pravidelně umisťuje na předních příčkách žebříčku TOP realitních fondů České republiky.

Více informací naleznete na: www.galerieharfa.cz.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

PODCASTHOUSE

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

     CELEBRITYHOUSE.cz


PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist