Doporučujeme

V kinech

od 25. listopadu :

KLAN GUCCI

Film je inspirován šokujícím skutečným příběhem impéria italského módního domu.

image_13325

Návštěva restaurace Giardino | Editorial

Krásné pondělní odpoledne, dnes jsem si pro Vás připravila tip na výbornou středomořskou kuchyni v kouzelném prostředí luxusní restaurace. Mluvím o restauraci Giardino, která se nachází kousek od Náměstí Míru, ale přitom si zde můžete užít chvilky nerušeného klidu ve vnitrobloku, v podobě pohádkové zahrady nebo pokud bude chladněji kochat se krásným interiérem této restaurace.

Nabízejí zde výborné rybí speciality z čerstvých ryb a mořských plodů, které dováží každý druhý den přímo od moře. Ať už se jedná o Spaghetti frutti di mare, Černé risotto ze sépie s grilovanou chobotničkou či Steakem z čerstvého tuňáka. Na své si přijdou i milovníci masa v podobě výborného bifteku nebo kachních prsíček.

Jelikož jsem velkým milovníkem mořských plodů, výběr nebyl snadný, vzhledem k široké nabídce. Nakonec jsem jako předkrm zvolila Grilovanou chobotnici podávanou na lůžku z rukoly a cherry rajčátek. Chobotnice byla výtečná, měkká, cherry rajčátka s rukolou krásně doplnily chuť a navíc vizuální stránka pokrmu byla naprosto bezchybná.

Jako hlavní chod jsem si dala Pánev Adriatico - směs z kalamárů, mušlí, tygřích krevet a chobotnice na bílém víně podávanou s pečenou focacciou. Už jen podle názvu, se mi sbíhaly chutě a na zklamání nedošlo. Opravdu jsem byla nadšená a každé sousto jsem si užívala.

Jako přílohu jsem zvolila Pečené brambory s mořskou solí a rozmarýnem. I přes skvělou chuť brambor, jsem si jako přílohu nejvíce užila opečenou focacciu, kterou jsem si namáčela do šťávy z mušlí a kalamarů.

Toto všechno jsem zakončila svým oblíbeným desertem, na kterém mám trošku závislost. Čokoládové soufflé s vanilkovou zmrzlinou. Souffleé bylo opravdu pomyslnou třešničkou na dortu.

Pokud dostane někdy chuť na středomořskou kuchyni, určitě byste měli tuto restauraci navštívitJá sama se sem ráda vrátím.


Krásný den a dobrou chuť.

Sandra Marková - šéfredaktorka.


Instagram  Sandra Marková:

http://instagram.com/sanny_mark

Naše facebooková skupina:

www.facebook.com/gastrohouse.cz

Naše Youtube kanál GASTROHOUSE:

www.youtube.com/gastrohouse.cz

 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

     CELEBRITYHOUSE.cz


PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist