Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_13692

Navštivte nový POP UP BAR ROKU GIN v karlínském Mr. Brut!

Pražský prémiový obchod s alkoholem, Mr. Brut se od 1. července do konce srpna zahalí do japonského hávu a promění se v POP UP BAR ROKU GIN. Zavítejte v létě na pražský Karlín a osvěžte se v parném dni některým z míchaných drinků inspirovaných Japonskem! Kromě vynikajících nápojů sem můžete zavítat i na vydatný japonský brunch, asijské pochutiny či společenské hry. Tak hurá za netradičními zážitky!

Mr. Brut se sídlem v Karlíně se specializuje na prodej prémiového alkoholu té nejvyšší kvality. Jeho součástí je i útulný a stylový bar, kde můžete posedět s přáteli a ochutnat pestrou škálu míchaných drinků – prodávané lihoviny tak máte možnost ochutnat ještě před koupí. Letos v červenci a srpnu se útulný Mr. Brut promění na Pop Up bar v japonském duchu – pro odbornou veřejnost budou pořádány společenské hry, pro širokou veřejnost pak bude letní Pop Up bar oázou prvotřídních míchaných drinků z japonského ROKU GIN.

ROKU GIN je vysoce kvalitní gin inspirovaný japonskou kulturou, řemeslností a asijským umem. Snoubí v sobě hořký jalovec, něžnou sakuru, prvotřídní zelené čaje, citrus Yuzu, pepř Sansho a také tóny koriandru a citrusové kůry. Vynikající gin inspirovaný japonskou kulturou a řemeslností si návštěvníci budou moci vychutnat nejen v míchaných drincích, ale i v čisté podobě třeba jen s pár kostkami ledu.

„Nenechte si tak ujít jedinečnou příležitost Japonska „u nás“ a navštivte originální pop up bar ROKU GIN, kde si můžete vychutnat ikonický perfect serve či Teamlet, čajovou verzi jednoho z nejpopulárnějších ginových koktejlů současnosti – Gimletu. Čekat na vás bude také skvělé jídlo a pravá japonská atmosféra. V přípravě jsou také řízené degustace, o kterých se návštěvníci s dostatečným předstihem dozvědí z facebookových stránek Petra Bobuly, Beam Suntory ambasadora, a sociálních sítí společnosti Mr. Brut,“ dodává Michal Marešovský, Whisky Ambassador společnosti STOCK Plzeň-Božkov.

Roku znamená v japonštině „šest“ a právě tolik je základních surovin, které ginu propůjčily jeho charakteristickou bohatou a jemnou chuť. Jarem vás provedou květy něžné sakury, létem energizující čajové lístky Sencha a Gyokuro, podzimem pepř Sansho a zimou lahodný citrus Yuzu. Kromě těchto ikonických japonských surovin najdete v ginu i tradiční hořkost jalovce s tóny koriandru a citrusové kůry. Nejlépe si ho vychutnáte samotný, v drinku perfect serve nebo třeba v míchaných nápojích s tonicem.

Objem: 0,7 l

Obsah: 43 %

Doporučená cena: 729 Kč


Více na www.stock.cz.

 Foto zdroj: MR. BRUT!, ROKU GIN

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

     CELEBRITYHOUSE.cz


PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist