Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_13692

Oblíbený rum Flor de Cana v udržitelném kabátku

Značka Flor de Caña se řadí mezi nejoblíbenější rumy prvotřídní kvality. Tato rumová rodina se nyní rozrůstá o nového člena, kterým je Flor de Caña Terra. Rum, při jehož výrobě je kladen veškerý důraz na ekologii a udržitelnost, vám přináší Premier Wines & Spirits.

Rum je jeden z nejpopulárnějších druhů alkoholu a není se čemu divit. Dá se skvěle kombinovat do různých drinků a kvalitní rumy si plně vychutnáte jen tak, samotné ve sklence na ledu.

O tom, že rumy nikaragujského výrobce Flor de Caña se řadí mezi ty nejkvalitnější, nelze vést spory. A jeho nová verze Flor de Caña Terra dosvědčuje, že má své místo na výsluní zaslouženě.

Oblíbený rum Flor de Cana v udržitelném kabátku

Flor de Caña Terra je 15letý ultraprémiový rum, při jehož výrobě je pečlivě dbáno na udržitelnost. Je tedy kladen důraz na uhlíkovou neutralitu a certifikát Fair trade, jímž se může pyšnit jako jediný alkoholický nápoj na světě. Během zrání rumu Flor de Caña Terra nejsou používány žádné umělé ingredience ani cukry, staří se v malých barelech po bourbonu. Destilace probíhá pouze pomocí obnovitelných zdrojů energie. Obaly i samotná skleněná lahev jsou vyrobeny pouze z recyklovaného materiálu. Jedná se tak o skutečně eko pití, kvůli kterému rozhodně nemusíte mít výčitky svědomí.

Barva tohoto tekutého pokladu je tmavě mahagonová. Při přivonění ucítíte tóny sušených švestek v kombinaci s tropickým ovocem. Po prvním doušku vás pak na patře pošimrají karamelové nádechy spolu s dřevitým, extra jemným dojezdem.

Oblíbený rum Flor de Cana v udržitelném kabátku

Udržitelnou rumovou novinku Flor de Caña Terra seženete na webových stránkách společnosti Premier Wines & Spirits www.1er.cz za cenu 939 Kč.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

     CELEBRITYHOUSE.cz


PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist