Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_13692

Pětihvězdičkový Mamaison Hotel Le Regina Varšava

Pětihvězdičkový Mamaison Hotel Le Regina Varšava, který je součástí největší české hotelové skupiny CPI Hotels, získal ocenění „Nejlepší butikový hotel v Polsku“ v rámci galavečera Business Travellers Awards 2015. Prestižní soutěž, ve které hlasují čtenáři polské edice renomovaného časopisu Business Travellers, ocenila kromě hotelů i další zástupce z řad cestovního ruchu v téměř třiceti kategoriích včetně nejlepšího letiště, leteckých společností a dodatečných služeb.

Časopis Business Traveller má bohatou tradici, byl založen v roce 1976 v Londýně, v Polsku vychází od roku 2009. Třetí ročník soutěže ukázal preference obchodních cestujících na polském trhu. Podle společnosti Deloitte, která anketu zajišťovala, představovalo složení respondentů z více než 50 procent osoby věkové skupiny 40-59 let, z 85 procent z velkých měst, z 95 procent zařazením v kategorii vyššího managementu s nadprůměrnými příjmy.

Mamaison Hotel Le Regina je součástí značky Mamaison Hotels & Residences, která sdružuje kolekci 9 hotelů a rezidencí čtyř- a pětihvězdičkové kategorie v Praze, Bratislavě, Varšavě, Budapešti a Moskvě. Hotel nabízí ubytování v 58 pokojích a 3 apartmá. Nachází v centru Varšavy v historickém paláci Mokrowských. Díky nabídce nadstandardních služeb, historické budově s elegantními moderně zařízenými pokoji a prestižní lokalitě se hotel řadí k nejvyhledávanějším v Polsku.

Restaurace hotelu La Rotiserrie byla pod vedením šéfkuchaře Pawla Oszyczka zařazena do do výběru TOP 10 Nejlepších restaurací střední a východní Evropy v rámci Dining Guide Food Show, v roce 2014 byla vyhlášena Nejlepší hotelovou restaurací 2014 v Polsku dle časopisu Insider Magazine.

 

 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

PODCASTHOUSE

Degustace

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

     CELEBRITYHOUSE.cz


PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz  www.onlyfashion.cz   www.prazskeprikopy.cz  www.bydletestylove.cz 

www.HMGmagazine.cz  

TOPlist