Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_13692

Podívejte se s námi na to, proč je eliptický trenažer tak oblíbeným přístrojem pro domácí cvičení

Když se někdo rozhodně začít s domácím cvičením, mezi první cvičební přístroje, na které ijde řeč, jsou eliptické trenažéry. A to jednoduše proto, že jde o multifunkční, a díky tomu i vysoce efektivní způsob, jak se zbavit nadbytečných kilogramů a zpevnit svalstvo. Pojďme si tento malý zázrak trochu přiblížit.

Podívejte se s námi na to, proč je eliptický trenažer tak oblíbeným přístrojem pro domácí cvičení

Přirozený, zdravý a efektivní pohyb v pohodlí domova

Trenéři, ale i lékaři a fyzioterapeuti po celém světě se shodují na tom, že eliptický trenažér je velice vhodným domácím cvičebním přístrojem. Trénink se totiž skládá z pohybů, které jsou lidskému tělu zcela přirozené. Navíc na rozdíl od aktivit jako je kupříkladu běhání, nejsou klouby a svaly vystaveny škodlivým otřesům a nárazům.

A proč je eliptický trenažer tak efektivní? Při cvičení zapojuje hned několik svalových skupin naráz. Na znatelný progres se tak při pravidelném cvičení můžete těšit poměrně brzy. Pokud k tomu navíc přičteme ještě jedno velké plus za možnost cvičit v pohodlí vlastního domova, není pochyb o tom, proč jsou eliptické trenažéry dlouhodobě takovým hitem.

Podívejte se s námi na to, proč je eliptický trenažer tak oblíbeným přístrojem pro domácí cvičení

Cvičení na eliptickém trenažeru vás bude bavit

Pokud patříte mezi ty, kteří jsou sportovci spíše tělem než duší, eliptické trenažery jsou pro vás skvělou volbou. S atraktivními modely se totiž rozhodně nebudete do pravidelných tréninků muset nutit. Moderní technologie, které dělají vše zábavnější, se nevyhýbají ani domácím cvičebním strojům.

Pořídit si tak můžete například eliptický trenažér s funkcí zaznamenávání a vyhodnocování výsledků cvičení. Data, do kterých patří jak délka cvičení a množství spálených kalorií, tak třeba vaše tepovka, navíc můžete z trenažéru sdílet do svého telefonu. Veškeré údaje i váš celkový progres tak máte kdykoliv a přehledně po ruce.

Podívejte se s námi na to, proč je eliptický trenažer tak oblíbeným přístrojem pro domácí cvičení

Multitasking během pravidelného tréninku? Proč ne!

Každý, kdo má nabitý program a málo času na koníčky, zajisté ocení následující výhody domácího cvičení na eliptickém trenažéru. Kromě toho, že můžete cvičit kdykoliv, kdy si najdete chvilku, a také v čemkoliv, co vám přijde pohodlné, jde i o kouzlo dělání vícero věcí najednou. Při cvičení si totiž můžete třeba číst, poslouchat záznam přednášky ze školy nebo se kupříkladu účastnit online meetingu. V takovém případě si ale nezapomeňte vypnout kameru.

Mezi benefity však počítáme i to, že si při této aktivitě můžete odpočinout. Zní to jako něco nemožného, ale opak je pravdou. Pusťte si relaxační hudbu a vypněte mysl nebo si eliptický trenažér přemístěte před televizi a sledujte oblíbenou televizní show. Díky transportním kolečkům si ale můžete stroj postavit třeba i na balkon a dát sbohem stresu cvičením na čerstvém vzduchu s výhledem do zeleně.

Tip na závěr: Ani při domácím tréninku nezapomínejte na bezpečnost cvičení. Proto na eliptický trenažér vždy vstupujte v doporučené sportovní obuvi. Taktéž je potřeba se ujistit, že je konstrukce cvičebního stroje správně zajištěna proti nechtěnému pohybu a ideálně stojí na gumové podložce.

Podívejte se s námi na to, proč je eliptický trenažer tak oblíbeným přístrojem pro domácí cvičení

Zdroj obrázků: NDAB Creativity / Shutterstock.com, Pixabay.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

     CELEBRITYHOUSE.cz


PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist