Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_13692

PowerMeal je tady! Nová krabičková dieta vstupuje na český trh

Na český trh vstupuje nová krabičková dieta… Společnost PowerMeal má veliké ambice na „obsazení“ Česka v rámci tohoto segmentu. Prvním regionem, kde si můžete začít objednávat tuto krabičkovou dietu, je okolí Ostravy, Třince, Brna, Olomouce, Havířova, Frýdku-Místku a Českého Těšína. Dalším městem, kam se PowerMeal chystá rozšířit, bude Praha.

Společnost PowerMeal je jedním z nejrychleji rostoucích poskytovatelů dietního stravování v Polsku. Těší se tam velké oblibě už od roku 2016 a expanduje postupně do dalších měst. A teď po Polsku přišla na řadu i Česká republika.

PowerMeal je tady! Nová krabičková dieta vstupuje na český trh

Co je vlastně krabičková dieta?

Krabičková dieta je založena na jednoduchém principu příjmu „přesné dávky“ nutričně vyvážené stravy. Připravené zdravé jídlo do krabičky v nějakém pevně daném menu podle vašeho způsobu stravování obsahuje jen to, co vaše tělo aktuálně pro daný den potřebuje. Standardně rozdělené na snídani, oběd, svačiny a večeři. Nakombinované v ideálním poměru živin, aby byly zahrnuty potřebné bílkoviny, sacharidy a tuky. Krabičková dieta se v nabídce liší nejen podle množství požadovaných kalorií, ale v současnosti i dle různých druhů diet, jež odpovídají možným stravovacím omezením.

Jaké jsou výhody krabičkové diety?

Existuje spousta výhod krabičkové diety. A začneme rovnou tou nejviditelnější, ale ne úplně tak podstatnou pro hlavní účel diety, a to je to, že máte prakticky, pohodlně, a hlavně bez práce připravené jídlo na celý den – „naservírované“ až „k vašim dveřím“. Tou nejzásadnější výhodou krabičkové diety je, že máte k dispozici zdravé a nutričně vyvážené jídlo s požadovanými kaloriemi a rozložené do celého dne.

PowerMeal je tady! Nová krabičková dieta vstupuje na český trh

Zdravá a vyrovnaná strava pro každý den

Každé správné hubnutí je nejen o pravidelném pohybu, ale také o správném přísunu živin v kvalitní stravě z čerstvých surovin. A právě i podle tohoto parametru se pozná dobrá krabičková dieta. Nejenže musí odpovídat daným požadavkům, měla by i dobře chutnat… Kvalitní krabičková dieta musí zajišťovat redukci tukové tkáně a zlepšovat stravovací návyky. A přesně takovou krabičkovou dietou je značka PowerMeal.

PowerMeal je tady! Nová krabičková dieta vstupuje na český trh

Čím se vyznačuje značka krabičkových diet PowerMeal?

Krabičková dieta PowerMeal odpovídá vysokým požadavkům dnešní doby. Nejenže je připravována odborníky a profesionály z daných oborů, ale je také z kvalitních přírodních ingrediencí, díky kterým nejen funguje, ale i dobře chutná, což ocení zejména gurmáni…

Vybírat můžete až ze 14 různých diet. Každá z nich se vyznačuje pestrým a výživným jídelníčkem šitým na míru vašim potřebám. A to ve dvou možných variantách v podobě 3 nebo 5 jídel na den.

Navíc je PowerMeal poměrně levná krabičková dieta i přes její velmi dobrou kvalitu. A do začátku můžete využít i slevový kód „AHOJ“ na 15% slevu na první objednávku.

 

Takže na co ještě čekáte? Už objednávejte!

Do dobré formy vás totiž brzy dostane krabičková dieta Ostrava.

 

PowerMeal je tady! Nová krabičková dieta vstupuje na český trh

Zdroj foto: PowerMeal.cz

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

PODCASTHOUSE

AKCE

Degustace

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

     CELEBRITYHOUSE.cz


PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz  www.onlyfashion.cz   www.prazskeprikopy.cz  www.bydletestylove.cz 

www.HMGmagazine.cz  

TOPlist