Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_13692

Recept: Citronová pěna pro sváteční dny

Kam se teď podíváte, všude je samé cukroví. A složitá jídla, která dají spoustu práce. Co kdybyste své blízké nebo hosty překvapili něčím jiným? Citronovou pěnu připravíte během několika minut a bude vám stačit pár surovin. Vyzkoušejte zaručený recept autorky blogu S vášní pro jídlo, a zabodujete!

Na 4 porce budete potřebovat:

 
  • 250 ml smetany ke šlehání
  • 4 lžíce moučkového cukru
  • kůru a šťávu z poloviny citronu
  • 250 g tučného tvarohu ve vaničce
 

A jak na to?

  1. Smetanu nalijte do mísy, přidejte cukr a ušlehejte tuhou šlehačku.
  2. Ke šlehačce nasypte najemno nastrouhanou citronovou kůru, vymačkejte šťávu z poloviny citronu, přidejte tvaroh a na vyšší otáčky vyšlehejte pěnu – bude to trvat asi tak 2-3 minuty.
  3. Hotový krém už jen rozdělte do skleniček a před podáváním nechte alespoň hodinu zatuhnout v lednici. Můžete ozdobit podle fantazie jakýmkoliv ovocem, které seženete i v zimě, nebo snítkou máty apod.
 

 

O blogu S vášní pro jídlo

Kaya sama sebe považuje za nadšence pro vše, co se točí kolem dobrého jídla. Vaří hodně a ráda – pro svého muže a dvě malé ratolesti, všechny své blízké a známé. Blog S vášní pro jídlo založila proto, aby se její vášeň dostala dál. Protože kde je dobré jídlo, tam je i láska. Nejsem líná stát ráno frontu na tu nejčerstvější zeleninu na trhu, ani cestovat přes půl republiky za gastro zážitky a dobrým jídlem. Ráda peču, griluju a obecně se snažím o odlehčenější jídelníček a větší zapojení zeleniny. A taky raději tvořím jednodušší jídla na postup i na čas,“ říká o sobě Kaya.

Kaya má doma chladničku Whirlpool z prémiové řady W Collection, která i při klasické šířce 60 cm nabízí díky výšce 201 cm skutečně velkou kapacitu 348 l. O perfektní stav uložených potravin se starají pokročilé technologie jako je beznámrazová NoFrost, senzorová technologie 6. SMYSL a systém rovnoměrné distribuce vzduchu Multiflow. Chladnička má praktickou speciální velkou zásuvku FreshBox+ na ovoce a zeleninu s regulovatelnou vlhkostí a s jedinečnou antibakteriální podložkou FreshPad, která pomáhá uchovat uložené ovoce a zelenina v perfektní kondici až 15 dní. Každodenní život zpříjemňuje flexibilní a důmyslné vnitřní uspořádání včetně výsuvné poličky v mrazničce nebo prémiové LED osvětlení.

 

 

Jestli teď aktuálně řešíte výměnu staré neúsporné chladničky za novou, určitě si vyberete například mezi zhruba třicítkou novinek v řadě W7X, v níž najdete dostupné, úsporné spotřebiče s pokročilými technologiemi, intuitivními funkcemi a snadným ovládáním. Volně stojící chladničky Whirlpool W7X s šířkou 60 cm, hloubkou 68 cm a výškou 191 nebo i 203 cm nabídnou velkorysou úložnou kapacitou 343–371 l.

 

Více na www.whirlpool.cz

 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

     CELEBRITYHOUSE.cz


PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist