Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_13692

S. Pellegrino uvádí 5. ročník prestižní kuchařské soutěže Young Chef Academy

Až do 30. dubna se mohou mladí kuchaři přihlásit do renomované soutěže S. Pellegrino Young Chef Academy a představit pokrm, který vyjadřuje jejich jedinečnou kreativitu a vizi. Cílem soutěže a celé iniciativy S.Pellegrino Young Chef Academy je objevit novou generaci mladých, talentovaných kuchařů, kteří mají potenciál posouvat hranice gastronomie a prostřednictvím jídla vytvářet pozitivní změny ve společnosti.

Prvotní přihlášky posuzuje ALMA – Mezinárodní škola italského kulinářského umění, která z uchazečů vybere ty nejlepší, kteří poměří své kuchařské dovednosti v jednom ze 16 regionálních finále konajících se ve druhé polovině roku 2022 po celém světě. Vítězové regionálních klání se budou moci ucházet o prestižní titul „S.Pellegrino Young Chef Academy Award“, který podpoří jejich kariéru a zajistí jim celosvětové uznání.

V soutěži S.Pellegrino Young Chef Academy Award záleží na každém detailu

 

Do předchozího ročníku se přihlásilo úctyhodných 300 soutěžících a mentorů z 50 zemí světa. Společně se snažili vylepšit své pokrmy, které nebyly pouhými recepty, ale skutečnými nápady na udržitelnou a inkluzivní kulinářskou revoluci. Prestižní ocenění si nakonec vybojoval mladý švédský kuchař Jerome Ianmark Calayag.

Vítěz ročníku 2019/21 Jerome Ianmark Calayag

Letos se soutěž koná již popáté a pro mladé kuchaře do 30 let se tak opět otevřela jedinečná příležitost soutěžit o prestižní titul nejlepšího mladého kuchaře světa na velkém finále v Miláně v roce 2023.

 
Přesvědčit ostřílené šéfkuchaře v porotě není vůbec snadné

Stejně jako v předchozích ročnících, i letos se udělují celkem čtyři ocenění:

  • S.Pellegrino Young Chef Academy Award – hlavní cena, o které hlasuje porota složená z mezinárodně uznávaných šéfkuchařů. Vítězem se může stát kuchař, který prokáže výjimečnou kreativitu a špičkové technické dovednosti, ale měl by také dokázat, že právě on je silným katalyzátorem pozitivních změn.
  • S.Pellegrino za společenskou odpovědnost – cena, o níž hlasuje Asociace udržitelných restaurací, stojící za největším programem udržitelnosti v gastronomii Food Made Good. Vítězný pokrm této kategorie by měl reprezentovat zásadu, že to nejlepší jídlo je výsledkem společensky odpovědných postupů.
  • Acqua Panna – cena za propojení v gastronomii, o níž hlasují mentoři soutěže. Vítězný pokrm by měl reprezentovat kulinářské dědictví rodného regionu, měl by vyzdvihovat tradiční postupy, osobní vizi a poskytovat spojení mezi minulostí a budoucností.
  • Fine Dining Lovers Food for Thought – cena, o níž hlasují čtenáři magazínu Fine Dining Lovers. Ocenění získá kuchař, který bude schopen nejlépe reprezentovat své osobní přesvědčení prostřednictvím svého charakteristického pokrmu.
 

Přečtěte si podrobná pravidla soutěže a neváhejte se přihlásit. Třeba to budete právě vy, kdo se stane příštím vítězem soutěže S.Pellegrino Young Chef Academy.

 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

     CELEBRITYHOUSE.cz


PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist