Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_13692

Soutěž o balíček letních novinek značky Spak

Tři z vás mohou vyhrát balíček nových letních produktů od značky Spak, které se vám budou pro nadcházející období bezesporu hodit.


Soutěžní otázka:

Kolik letních novinek si Spak pro spotřebitele připravil?

a) 3

b) 5

c) 4


Nápovědu naleznete na Facebooku či Instagramu spakmasmak:

Pošlete nám správnou odpověď, své jméno, adresu a telefon na e-mail: soutez@hmg.cz. Do předmětu zprávy napište: GASTROHOUSE – Letní novinky od značky Spak. Ze všech došlých e-mailů vyhrává správná odpověď: 200, 300 a 400, tyto e-maily od nás obdrží výhru.

 

Soutěž trvá od 19.7. – 25.7. 2021.


Letní novinky od Spaku

Rodina kvalitních produktů značky Spak se rozrůstá o nové členy. Pokud se chystáte na rodinný oběd, grilování s přáteli nebo si chcete dopřát klidný gurmánský večer v pohodlí domova, neváhejte své jídlo obohatit o nový Spak Ajvar, Spak Bio Master Ketchup či barbecue omáčky značky Spak.

Produkty Spak se těší velké oblibě spotřebitelů. Není se čemu divit, tyto výrobky v sobě snoubí výbornou chuť a kvalitu, díky čemuž se jedná o ideální parťáky ke každému jídlu. Ať už plánujete velkou hostinu, nebo pohodový večer u televize, spakovské novinky pozvednou vaše jídlo na novou úroveň a jistě budete hned hledat další záminku, kdy si tyto lahůdky znovu dopřát. Hodí se k vaší grilovačce spíše Spak Ajvar Ketchup, máte rádi vůni a chuť uzeného v podobě Spak Barbecue omáčky nebo vaše hranolky lépe doplní populární Spak Master Ketchup, tentokrát v bio kvalitě?

Spak Ajvar Ketchup je jedna z letošních novinek v portfoliu Spaku. Jedná se o dokonalou harmonizaci chutí dosaženou vyváženou kombinací ajvaru a ketchupu. Ajvar je autentický dle původního balkánského receptu. Vyrábí se z paprik, případně paprik a lilku, Spak Ajvar Ketchup je navíc zjemněn kvalitním ketchupem. Výsledkem je ideální doplněk ke grilování, který skvěle poslouží i jako dip. Touto novinkou jistě potěšíte každého strávníka.

Doporučená maloobchodní cena činí 59,90 Kč.

Ketchup je na našich jídelních stolech jako doma. Není ale ketchup jako Ketchup. Spak Bio Master Ketchup navazuje na oblíbené Spak Master Ketchupy, ale tentokrát přináší jejich kvalitu a plnou chuť v bio verzi. Obsahuje vysoký podíl italských rajčat zrajících na jižním slunci, která dodávají tomuto ketchupu typickou výraznou chuť. Všechny suroviny jsou z produkce ekologického zemědělství a Spak Bio Master Ketchup neobsahuje žádné konzervanty, škrob nebo jiné přídavné látky.

Doporučená maloobchodní cena je 54,90 Kč.

Barbecue omáčky patří ke klasickým doplňkům každého grilování. Pokud však chcete zkusit něco nového, určitě sáhněte po Spak Barbecue omáčce s medem nebo Spak Barbecue krémové omáčce. Kombinace s medem se skvěle hodí ke steakům a pečeným žebrům a výborně podtrhne chuť masa, krémovou omáčku si zase nejlépe vychutnáte s kuřecím masem, které skvěle zvýrazní.

Doporučená maloobchodní cena činí 54,90 Kč.

 

Všechny tyto novinky jsou běžně dostupné v maloobchodech.

Více informací najdete na Facebooku či Instagramu spakmasmak.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

     CELEBRITYHOUSE.cz


PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist