Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_13692

Staropramen spouští soutěž o designové lednice, OLED televizory i reprezentační fotbalové sady

Od 19. září v obchodech probíhá národní spotřebitelská promoce značky Staropramen. Do konce října se mohou konzumenti zapojit koupí 12 vybraných piv do soutěže o téměř tisíc hodnotných cen.

Značka Staropramen, pivní partner fotbalové reprezentace, připravila pro konzumenty v maloobchodě soutěž o atraktivní ceny. Limitovaná edice piv Staropramen Smíchov, Staropramen Jedenáctka, Staropramen 12 a Staropramen Nealko s reprezentační tematikou na plechovkách a skleněných lahvích je již nyní dostupná v obchodech.

„Mechanika soutěže je jednoduchá. Stačí nakupovat piva Staropramen z limitované edice a zaregistrovat se na speciální webové stránce. Za každý vložený kód z produktů je soutěžící zařazen do slosování o vedlejší výhry, za 12 kódů do slosování o výhry hlavní,“ vysvětluje Junior Brand Manager značky Staropramen Tibor Hauksz, s tím, že soutěž trvající od 19. září do konce října je rozdělena do 6 samostatných soutěžních týdnů.

Každý týden budou losováni výherci atraktivních cen, jako jsou designové retro chladničky s mrazákem SMEG, nejnovější model LG OLED TV, fotbalové reprezentační dresy a sady s míčem Puma, mikinou i šálou České fotbalové reprezentace. Nechybí ani zásoba piva na posezení s přáteli. Mechanika soutěže je založena na sběru kódů zpod víček
a z plechovek.

Kampaň v místě prodeje i v televizi

Spotřebitelská soutěž se lidem představí 360° kampaní, s níž se potkají nejen v místě prodeje, ale také v televizi, digitálním prostředí včetně sociálních sítí a na outdoorových plochách. Krátký desetivteřinový spot s voiceoverem Hynka Čermáka vychází z loňské kampaně Reprezentovat je pro nás nejvíc. V digitálních formátech poběží po celou dobu konání soutěže, na televizních kanálech skupiny FTV Prima do 16. října.

 

Zdroj foto a video: Staropramen

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

     CELEBRITYHOUSE.cz


PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist