Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_13692

Street Food Festival v pivovaru Velké Popovice

Poslední srpnovou sobotu, 29. 8. od 10 do 20 hodin, se v areálu pivovaru Velké Popovice uskuteční první ročník Street Food Festivalu.

Na výběr budou asijské speciality, čerstvé ryby, šťavnaté burgery či tradiční pokrmy z exotických zemí. Milovníky sladkostí potěší dozlatova usmažené koblížky, křehké vafle, nadýchané makronky, ledové nanuky a další dezerty. Vše korunováno poctivým velkopopovickým pivem. Zpříjemněte si závěr prázdnin chutěmi a vůněmi z celého světa!

Na komentované prohlídky velkopopovického pivovaru se můžete vydat v 11, 12, 13, 14, 15 a 16 hodin – doporučujeme on-line rezervaci na https://kozel.colosseum.eu/kozel/list. Dozvíte se mnoho zajímavého, například se seznámíte s příběhem zakladatelské rodiny Ringhofferů, zjistíte, jak a z čeho se vaří poctivé pivo Velkopopovický Kozel, prohlédnete si současnou i historickou varnu či expozici pivních obalů a potkáte živého maskota pivovaru kozla Oldu.

Pokud si chcete výlet na Street Food Festival užít opravdu naplno, vydejte se na něj vláčkem Kozel expres, který vyjíždí v 10:19 hodin z pražského Hlavního nádraží a odveze vás přímo do malebného pivovaru. Cena jízdenky je 430 Kč a zahrnuje cestu vlakem i prohlídku pivovaru. (Více informací o Kozel expresu na https://www.kozel.cz/pivovar/kozel-expres.) Během dne bude vlak také pendlovat mezi zastávkami Strančice a Velké Popovice. Jednosměrné jízdné činí 50 Kč (jízdní řád na https://www.kozel.cz/news/street-food-festival-29-8-2020)

Nezapomeňte navštívit Kozlí obchůdek, kde si mimo originálních pivních suvenýrů můžete zakoupit i čerstvě stočené pivo Velkopopovický Kozel Černý nebo Mistrův ležák v jednolitrových patentních lahvích,“ doporučuje Eva Kršňáková, vedoucí Návštěvnického centra.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

     CELEBRITYHOUSE.cz


PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist