Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_13692

Street food móda aneb použijte křupavou strouhanku a nabídněte jídlo lidem na ulici!

Chcete být trendy, utvářet kulinářský vkus? Výborně! Přidejte se co nejdříve k lidem, kteří tvoří nejmódnější gastronomické zázemí ve vašem městě! Máme pro vás několik tipů, jak pomocí jednoho výrobku vytvořit atraktivní menu vhodné pro pouliční občerstvení!

Klíčem k úspěchu je obalovací směs na kuřecí maso

Existuje jedna varianta jídla, která láká k ochutnání, navozuje příjemné pocity, přináší radost z okamžiku a zároveň dává lidi dohromady! Spojuje také největší přednost comfort, slow a finger foodu. Jaké je tajemství pouličního jídla, které tolik toužíme ochutnat a kvůli němuž tak často opouštíme své čtyři stěny a chceme trávit čas na čerstvém vzduchu nebo se bavit s našimi přáteli? Takový je street food! Chcete se dozvědět, čím nalákat zákazníky k návštěvě vašeho streetfoodového stánku? Máme pro vás osvědčený tip!

Zaprvé to musí dobře chutnat a vypadat! Jídla, která plánujete prodávat, se musejí lišit od konkurence! Chuť a vzhled je něco, co ve vašem stánku nastartuje prodej! Vyzkoušeli jsme to a víme, že nic nepřitáhne lidi tak, jako smažená jídla ve strouhance! Jsou velmi oblíbená a mají širokou skupinu zákazníků! Milují je dospělí, děti, ženy i muži. Můžete použít obalovací směs na kuřecí maso, obalovací směs na ryby nebo zeleninu! Důležité je, aby to bylo chutné, dobře vypadalo a mělo nápad!

Street food móda aneb použijte křupavou strouhanku

Slow nebo fast food? Čím je ve skutečnosti street food?

Čím se vyznačuje pouliční občerstvení a proč každým rokem přitahuje stále více lidí? Podobá se fast foodu, který nemá příliš dobrou pověst, nebo se spíše přibližuje k myšlence slow food? Jestliže se rozhodnete nabízet smažená obalovaná jídla můžete vytvořit vynikající kombinaci obou těchto přístupů k jídlu! Dejme tomu, že ve vaší restauraci používáte obalovací směs na kuře - https://www.hollypowder.cz/produkty/krupava-obalovaci-smes-pro-gastronomii/.
Smažené stripsy, nugety nebo křidélka jsou rychlá na přípravu, není problém je prodávat se sebou, zároveň se připravují na místě z těch nejlepších surovin. Máme tedy rychlé jídlo, které se však od základu připravuje ručně ve vaší restauraci!

Pamatujte na to, že nejdůležitější vlastností street foodu je originalita a nápad. To je tajemství malých, často mobilních gastronomických podniků, u nichž se tvoří fronty zákazníků. Budete to mít snadnější, když použijete kvalitní obalovací směs! Množství jídel, které můžete připravit pomocí jednoho výrobku, je obrovská!

Street food móda aneb použijte křupavou strouhanku

Strouhanka – jaké možnosti dává v street food kuchyni?

Obalovací směs neboli strouhanka na kuřecí maso zakoupená u osvědčeného výrobce vám umožní připravovat jídla, která se stanou alternativou k rychlému a málo hodnotnému jídlu. Uvědomělý spotřebitel dnes hledá něco jedinečného, originálního a zdravého.

Proto začněte výběrem dodavatele a tím, že budete obalovací směs používat pouze na maso nejlepší kvality.

Připravte si seznam jídel, které budete podávat a začněte experimentovat! Když si za základ zvolíte relativně obyčejný smažený strips, můžete připravit mnoho výjimečných, překvapivých jídel např.:

  • burgery a tortilly s originálními přílohami v podobě čerstvé zeleniny a jedinečných omáček,

  • saláty s kousky kuřete (inspirujte se světovou kuchyní a vyberte si netypické přísady např. ananas),

  • slané gofry. Stačí, že na ně položíte trochu čerstvé zeleniny, omáčku a šťavnaté stripsy (šmrnc tomuto jídlu dá obalovací směs na kuřecím mase!),

  • těstoviny se zeleninou a obalovaným kuřetem,

  • smažená křidélka s omáčkou ve pravém americkém stylu.

Nezapomeňte na to, že podávaná jídla musejí být především chutná. Vedle toho by měla také lákavě vypadat! Strouhanka musí být křupavá a zlatavá! Budete prodávat hlavně jídla se sebou a tak strouhanka nesmí při přenášení ztrácet kvalitu! Proto obalovací směs na kuřecí maso, kterou se rozhodnete používat, musí dobře držet na mase a samotný proces obalování nesmí být komplikovaný, aby kuchaři s přípravou stripsů nebo křidélek neměli problémy. U pouličního jídla je důležitý čas!

Dělte se o to!

Našim tipem jsou chutná, netradiční a rychlá jídla, která jsou skvělá pro prodej se sebou, jako občerstvení na piknik, akce pod širým nebem nebo na procházku se známými! Právě o to jde v myšlence street foodu. Přilákat a spojovat lidi! Spojovat je chutí!

 

Zdroj foto a video: Hollypowder.cz

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

     CELEBRITYHOUSE.cz


PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist