Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_13692

Vánoční dárky, které ocení každý barman

Advent už klepe na dveře a spolu s ním i Štědrý večer. Chvíli, kdy se se svými blízkými sejdete u jednoho stolu, předchází horečné přemýšlení, jakými dárky je letos potěšit. Pokud v rodině nebo mezi přáteli máte profesionálního barmana, bude volba celkem jednoznačná. Barmanského vybavení totiž není nikdy dost. Poradíme vám, na co konkrétně se zaměřit.

Vánoční dárky, které ocení každý barman

Barmanem kdekoli a snadno

Příprava míchaných nápojů se neomezuje pouze na prostředí baru. Přibývá událostí, kde jsou barmani zapotřebí, ať už se jedná o firemní večírky, svatby či pop-upy. Pokud se barmanovi navíc poštěstí stát tváří některé z nápojových značek, čeká ho cestování po celé republice a hostování v mnoha podnicích.

Tehdy ocení praktickou brašnu na své vybavení. Kožená taška s vyztuženými boky a dnem uvnitř ukrývá několik přihrádek, které jednotlivé pomůcky udrží na svém místě. Nosnost brašny je až 12 kilogramů. Kromě madla má také popruh přes rameno.

Vánoční dárky, které ocení každý barman

Vše pro barového alchymistu

Sirupy, cordialy, likéry, bitters a spoustu dalších ingrediencí si barmani připravují sami. Velí tak trend doby i snaha odlišit se vlastními unikátními chuťovými kreacemi od konkurence. Každý barový alchymista pak uvítá zásobu skleněných lahviček, flakonů či atomizérů, v nichž může uchovávat různé varianty vyvíjeného nápoje i finální výsledek. Vybírat můžete z rozličných tvarů a provedení.

Netřepat, vymíchat

Nejznámějším barmanským nástrojem je sice šejkr, ale s návratem klasických koktejlů si cestu zpět na barový pult našla i míchací sklenice. Skleněné nádoby určené na přípravu koktejlů jako Negroni, Manhattan nebo Martini vznikají v různých designech. Elegantní broušené sklenice tak představují stylový dárek, který dokáže ocenit každý barman. Do páru k míchací sklenici doporučujeme přihodit také barmanskou lžičku. 

Vánoční dárky, které ocení každý barman

Pro chvíle pohody po práci

Také barmani si ve chvílích volna rádi vychutnají svůj oblíbený nápoj. A kdo by měl více dbát na servis než právě oni? Pořiďte jim proto designové koktejlové skleničky nebo broušenou karafu na destilát v sadě se stejně zdobenými skleničkami. Uvidíte, že je tímto dárkem zaručeně potěšíte. 

Vánoční dárky, které ocení každý barman

Jistota výběru - dárkový voucher

Pokud si stále nejste jistí, jaký dárek by profesionální barman ve vašem okolí uvítal, nechte volbu na něm. Vybrat si můžete třeba na barmanském eshopu Barstore, který je jeden z největšíchu nás. Internetový obchod nabízí pro tyto příležitosti dárkové vouchery v různých cenových hladinách. Jeho platnost je šest měsíců od zakoupení, obdarovaný tak bude mít dostatek času na pečlivý výběr vybavení.

Vánoční dárky, které ocení každý barman

Zdroj foto: Envato, Barstore

Autor textu: redakce

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

     CELEBRITYHOUSE.cz


PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist