Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_13692

Veselý vánoční dárek nejen pro milovníky vína

Lámete si hlavu nad dárkem pro kamarádku, maminku nebo kolegyni? Nechcete se už dokola opakovat a obdarovávat je poukázkami na všechno možné? Co takhle letos sáhnout po skleničce? A ne ledajaké! Vtipné skleničky z Barstore jsou vyrobeny z kvalitního plastu, proto se jen tak nerozbijí. Díky tomu jsou ideálním parťákem na zahradní party, piknik, ale i dovolenou.

Lehoučké skleničky dokážou vykouzlit úsměv na vaší tváři. Jak je to možné? V nabídce jsou totiž hned v několika variantách vtipných nápisů, které rozhodně na žádné akci nezklamou a zaručeně všechny pobaví! Vůbec nezáleží na tom, jestli si kamarádka ráda vychutnává víno nebo míchané drinky. Z vtipné skleničky od Barstore, českého dodavatele barového vybavení nabízejícího širokou škálu barových doplňků, jí bude jistě chutnat třeba i osvěžující limonáda.

Veselý vánoční dárek nejen pro milovníky vína

Nejlepší zážitky jsou ty s kamarády

Při nákupu nezapomeňte, že ty nejlepší zážitky vznikají ve dvou nebo nejlépe v partě. A že jediné skleničce by bylo při přípitku určitě smutno. Pořiďte proto ne jednu, ale hned dvě nebo rovnou celou sadu a připravte se tak třeba na bláznivou dámskou jízdu či rozlučku se svobodou.

Váháte, jakou vybrat barvu a který z vtipných nápisů by se pro vaši kamarádku nebo na plánovaný vánoční večírek s přítelkyněmi či kolegyněmi hodil nejvíce? Kombinacím se meze nekladou.

Můžete vše sladit do veselé růžové nebo jít konzervativnější cestou elegantní bílé. Nad hláškami typu Tahle je moje, Ještě jedno a jdu a podobně se pak společně pobavíte při každém loku! A kdybyste se rozhodli skleniček pořídit více než 100 kusů, můžete popustit uzdu své fantazii a navrhnout si vlastní potisk.

Veselý vánoční dárek nejen pro milovníky vína

Skleničky nejen na dámskou party

Pokud zrovna nepotřebujete obdarovat něžné pohlaví, vězte, že v Barstore mysleli na všechny. Díky variantě skleniček v jednoduchému bílému provedení bez nápisu je bez obav můžete pod stromeček zabalit i pro kamaráda vinaře a doplnit tak jeho výbavu na cesty. Od milovníků minimalistického designu až po ty, kteří holdují světu barev, nerozbitné skleničky udělají radost všem a vám pomohou vyřešit každoroční vánoční dilema.Zdroj foto: Barstore.cz, Envato Elements

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

PODCASTHOUSE

AKCE

Degustace

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

     CELEBRITYHOUSE.cz


PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz  www.onlyfashion.cz   www.prazskeprikopy.cz  www.bydletestylove.cz 

www.HMGmagazine.cz  

TOPlist