Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_13692

Výrobce nápojů z postmixu, se kterými to roztočíte

HMDrinks je přední polský výrobce nápojů z nápojových koncentrátů. Když se na trhu objevily sirupy HMDrinks, nebyl už problém zařadit do nabídky v každé restauraci rychlého občerstvení bezedný kelímek nebo nápoje z postmixu. V čem spočívá příprava nápojů ze sirupu? Co je to bezedný kelímek? A proč toto řešení přináší velký zisk?

Sycené a nesycené nápoje v láhvích

Jestliže provozujete pohostinský podnik, určitě prodáváte nápoje v láhvích. Máte přehled o jejich cenách, bezpečně víte, kolik času vám zabere cesta do velkoskladu, kolik času strávíte ukládáním láhví ve skladu a jejich vkládání do ledničky.

Určitě jste si nejednou stěžovali na nedostatek místa – láhve a plechovky zaberou dost místa také na baru. Nejen že komplikují udržování pořádku, ale ještě představují značnou zátěž pro hospodaření s odpady. Tuny vyhozeného plastu znamenají nejen vyšší ceny za odvoz odpadků, ale také zátěž pro životní prostředí.

Nápoje ze sirupu

Existuje lepší řešení? Něco, co stejně dobře uhasí žízeň, hodí se k jídlu a zároveň vyřeší všechny problémy, které souvisí z používání hotových nápojů v plechovkách nebo láhvích? Jistěže. Nápoje ze sirupu.

Výrobce nápojů z postmixu, se kterými to roztočíte

Výrobce nápojů ze sirupu

HMDrinks je výrobce nápojů míchaných ze sirupu. Jak se takové nápoje připravují? Koncentrát se míchá s vodou ve stáčecí zařízení. Postmix nápoj vychladí a zároveň obohatí o oxid uhličitý. Výborně se osvědčí v provozu se samoobsluhou, protože se snadno a pohodlně ovládá.

Výrobce sirupů se 4 nejoblíbenějšími příchutěmi

Objednávají si zákazníci vašeho podniku nejraději nápoje s příchutí coly nebo oranžády? Během horkých dnů si vybírají citronovou limonádu nebo ledový čaj? Výrobce sirupů HMDrinks zajistil, aby se v jeho nabídce objevily všechny tyto 4 nejoblíbenější příchutě zákazníků.

Nápoje z postmixu a voda

Další výhodou přípravy nápojů z postmixu je to, že zařízení stáčí také sycenou nebo nesycenou vodu. Díky použité filtraci je voda stáčená z vodovodního řadu čistá a lahodná. Náklady na přípravu skleničky této vody jsou vážně zanedbatelné. A zisk je přinejmenším uspokojující.

Postmix na nápoje a legendární bezedný kelímek

Nápoje z postmixu a bezedný kelímek dříve nabízely zákazníkům pouze největší a nejznámější řetězce rychlého občerstvení. Dnes, když se na trhu objevila značka HMDrinks, může nápoje ve formě bezedného kelímku nabídnout každý podnik. Stačí pouze zainvestovat do postmixu. Bezedný kelímek je forma prodeje, která závratnou rychlostí zvyšuje zisk nejen z prodeje samotných nápojů, ale také celý jídelních setů, jejichž součástí takový nápoj je.

Řešení, které se vyplatí

Příprava nápojů ze sirupů stojí mnohem méně než nákup hotových nápojů v láhvích nebo plechovkách. Na každém litru můžete ušetřit více než 5 korun českých! Zejména v situaci, kdy ceny hotových nápojů neustále rostou. Jestliže chcete snížit náklady, vsaďte na přípravu nápojů v postmixu.

Výrobce sirupů, se kterým ušetříte nejen peníze

Výrobce sirupů prodává své výrobky v baleních typu bag-in-box. Díky tomu, že jde o velmi koncentrované výrobky, nepotřebujete si dělat velké zásoby. Z jednoho balení sirupu připravíte 37 litrů hotového nápoje. Méně spotřebovaných obalů znamená také méně odpadků a nižší ceny účtů. Pohodlí, úspora peněz a ekologické řešení – to vše jsou důvody, kvůli nimž se vyplatí vyzkoušet tento způsob přípravy nápojů.

 

Zdroj foto: HMDrinks.cz

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

     CELEBRITYHOUSE.cz


PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist