Doporučujeme

V kinech od 25. listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_11785

Zdravé mlsání bez výčitek

Letní dovolená nás dostane do různých koutů světa, kde prostě musíme všechno ochutnat, ale i na klasická česká koupaliště plná klobás a langošů. Jak být imunní proti těmto nešvarům?  Všichni si dávají, fronta je až k bazénu, vůně se line až k ručníku. Připravování jídla není problém, ale nejde to každý den. Je to tak náročné a celkově ty nákupy. Partner, ale i děti většinou snědí i to, co není jejich. Je čas říct stop.

O keto dietě mluví teď každý, ale co to vlastně je a proč právě zrovna ona? Ten typ, co chce hubnout zrovna nejste. Jen máte zájem zvolit správně a nemít výčitky. Vhodných doporučení je celá řada. Nefungují ale všechny. Nejlepší a nejefektivnější v současné době je keto dieta a dá se s ní i trvale žít. Mít v kabelce čokoládové tyčinky, proteinový shake, snack nebo zalévací polévku je pecka, ale pozor! Musí být od KetoDiet. Ono to opravdu jde, ale jiné výrobky od jiných značek už nejsou zkontrolované odborníky na výživu. Nebo ano, jsou, ale ne odborníky na nutriční výživu. Značka KetoDiet je garance výsledků a kvalitního vyvážení bílkovin a vitamínů.

Zboží je nutné si koupit na e-shopu https://www.ketodiet.cz/eshop.

Předtím vypočítejte své BMI a podle výsledku se rozhodněte, jaká varianta je pro vás ta správná. Na výběr je opravdu hodně možností a můžete si vybrat i to, co je nejchutnější.

Keto dieta – Proteinové tyčinky cereální s fíky – KetoDiet.cz

Musím přestat jíst vařené jídlo?

Pokud vám výpočet BMI vyšel jako nízký nebo střední, zvolíte variantu, kdy shazujete velmi pomalu, ale efektivně, přitom chutně. Pokud máte BMI podle tabulek vysoké, sáhněte po odborníky sestaveném dietním plánu pro tyto konkrétní případy. Rozhodně není dobré chtít shazovat rychle, protože pak hrozí proslulý jojo efekt. Rozumnější přístup je spolehnout se na nutriční specialisty, kteří vám odborně poradí a Vy se vyhnete chybám. Žít zdravě nikdy nebylo tak snadné. Snažíte se aktivně sportovat, mít hodně energie, žít plnohodnotný život a vydělávat peníze? Jen ten jídelníček není ono? Řešení nikdy nebylo jednodušší. Keto dieta je tou pravou volbou.

Keto dieta – Proteinové grissini – KetoDiet.cz

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

     CELEBRITYHOUSE.cz


PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist