Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_13692

PODCAST: Výživa dětí od 6 do 12 měsíců

Proč hrají první příkrmy důležitou roli ve stravování dětí? Kdy s nimi začít a které vybrat? Je lepší vařit nebo příkrmy kupovat? To vše a mnohem víc nás čeká v následujícím podcastu.

Do podcastu jsme si pozvali hosta, který nám pomůže tyto otázky zodpovědět. Je jím paní MUDr. Jana Kaprová, Ph.D.

MUDr. Jana Kaprová, Ph.D. se po dokončení studia medicíny věnovala pediatrii a poté získala doktorát. Po krátkém působení v Centru komplexní péče při Pediatrické klinice FN v Motole, kde se specializovala na péči o děti s komplexním postižením, se stala praktickou dětskou lékařkou. Nyní studuje Nutriční terapii a ve své bakalářské práci se zaměřuje na výživu batolat.

Poslechněte si rozhovor s paní doktorkou Janou Kaprovou.

 

PODCAST: Výživa dětí od 6 do 12 měsíců

 

 

Rozhovor s MUDr. Janou Kaprovou, Ph.D.

 

 

 

Každé miminko je jedinečné. Nutrilon na to myslí za vás


Určitě jste na to v roli rodičů také narazili. Přátelé vám doporučili zaručenou vychytávku, která u jejich dítěte spolehlivě funguje. Natěšeně jste jejich tip otestovali na svém drobátku … a zázrak se nekonal. Při hledání nejlepších produktů a výchovných postupů si opakovaně připomínáme, že každý z nás je originál. Proto máme různé potřeby a u dětí to platí dvojnásob. Jak se s tím vypořádat v tak komplexní oblasti, jako je dětská výživa?

 

PODCAST: Výživa dětí od 6 do 12 měsíců

 

Mléko přizpůsobené potřebám dětí

Pokud vybíráte pokračovací nebo batolecí mléko, potřebujete ověřenou značku, za kterou stojí věda i miliony spokojených miminek. Obojí ztělesňuje Nutrilon.

Nutrilon se výzkumu mateřského mléka se věnuje více jak 50 let. Nabytými znalostmi se pak inspiruje při výrobě výživy pro děti a kombinuje důraz na nejvyšší kvalitu produktu, šetrnost k přírodě a uživatelskou přívětivost.

Pamatujte vždy na důležitou věc. Tak jako jsou potřeby miminek a batolat individuální, mohou potřebovat výživu přizpůsobenou jejich potřebám. O vhodné výživě se vždy poraďte s pediatrem.

 

PODCAST: Výživa dětí od 6 do 12 měsíců

 

Výživa pro děti, odborná pomoc pro rodiče

Aby byl Nutrilon opravdový parťák rodičů, nabízí jim také podporu ve formě tzv. careline. Na té jsou vám k dispozici odborníci z řad pediatrů, zdravotních sester, laktačních poradkyní nebo nutričních specialistů. Poradna odborníků je vám k dispozici na e-mailu info@nutriklub.cz nebo na chatu přímo na webové stránce.

 

Jak se jedinečnost každého miminka odráží v nabídce mlék značky Nutrilon 2-5?

V ČR se každoročně narodí zhruba 25 % dětí císařským řezem. A právě v dubnu si připomínáme Měsíc povědomí o porodech císařským řezem, který je každoročně vyhlašován mezinárodní organizací ICAN. Pro malé „Císaře a Císařovny“, tedy děti narozené císařským řezem, které nemohou být kojené, od uk. 6. měsíce, byla vyvinuta receptura Nutrilon 2 Profutura CesarbiotikTM, inspirovaná jejich potřebami. Tato receptura obsahuje jedinečnou kombinaci probiotik Bifidobacterium breve, kmenu, který se přirozeně nachází ve střevě kojených dětí, a prebiotik GOS/FOS. Receptura obsahuje oligosacharid mateřského mléka 2´FL (2’-fukosyllaktóza), který je inspirován oligosacharidem přirozeně se vyskytujícím v mateřském mléce.

 

PODCAST: Výživa dětí od 6 do 12 měsíců

 

Rodiče, kteří hledají pokročilou recepturu, určitě mohou sáhnout po Nutrilon 2-4 Profutura DuobiotikTM. Toto mléko se vyznačuje krémově mléčnou chutí, s obsahem kvalitního mléčného tuku. Dodává mléku lahodnou chuť, kterou ocení i ti náročnější malí strávníci. Kromě vitamínu C a D obsahuje také prebiotika GOS/FOS a oligosacharid mateřského mléka 2’FL.

 

2 hrnečky denně pro podporu imunity* dětí od 1 roku

I přes změny stravovacích návyků u batolat zůstává mateřské mléko důležitým zdrojem energie, vitamínů a minerálů. Pokud už dítě není kojeno, je vhodné do jídelníčku zařadit mléko nebo mléčné produkty. Pestrá a vyvážená strava může přispět ke správnému růstu, vývoji a budování imunity také v batolecím věku. Vhodnou alternativou jsou tzv. batolecí mléka, jejichž obsah bílkovin je snížený.

 

PODCAST: Výživa dětí od 6 do 12 měsíců

 

Řada Nutrilon 2-5 Advanced patří k nejoblíbenější volbě rodičů kupujících Nutrilon. 2 hrnečky denně (2×166 ml) batolecího mléka od 1 roku obsahují denní dávku živin, vitamínů C a D, pro podporu imunity*. Kromě prebiotik GOS/FOS v nich najdete také další důležité živiny – vápník, železo a jód. Železo přispívá například k normálnímu rozvoji poznávacích funkcí a jód přispívá k normálnímu růstu dětí.

 

 

Zdroj foto: Nutrilon

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

PODCASTHOUSE

Degustace

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

      

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

     CELEBRITYHOUSE.cz


PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz  www.onlyfashion.cz   www.prazskeprikopy.cz  www.bydletestylove.cz 

www.HMGmagazine.cz  

TOPlist